+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Software AG повідомила про підписання угоди з Deutsche Telekom для надання послуг у сфері Інтернету речей

Software AG повідомила про підписання угоди з Deutsche Telekom для надання послуг у сфері Інтернету речей

Software AG повідомила про підписання угоди з Deutsche Telekom для надання послуг у сфері Інтернету речов (Internet of things, або IoT) на глобальному рівні. Компанія Deutsche Telekom та її підрозділ T-Systems, орієнтований на корпоративних клієнтів, удосконалять своє рішення «Хмара речей» (Cloud of Things) за допомогою платформи Cumulocity IoT, розробленої фахівцями Software AG.

Завдяки партнерству в галузі «Інтернету речей, зробленого в Німеччині», обидві компанії зможуть стати активнішими учасниками багатомільярдного світового ринку IoT-послуг. Партнери зможуть розширити свою присутність у США, Німеччині та на європейському ринку за рахунок об'єднання бази експертних знань та доступних ресурсів.

Компанія T-Systems має намір використовувати підключену архітектуру Cumulocity IoT як основу для своєї інтегрованої IoT-платформи «Хмара речей».

Компанії Deutsche Telecom та T-Systems зможуть надавати послуги для значно більшого та багатогалузевого глобального ринку. Платформа «Хмара речей» функціонуватиме у мультихмарному середовищі, що дозволить ще краще та оперативніше відповідати на вимоги замовника, а також розширить можливості платформи за допомогою безлічі функціональних розширень, таких як «потокова аналітика» (Streaming Analytics), мікросервіси та протоколи. Ці зміни дозволять повністю реалізувати потенціал інтегрованої платформи та освоїти зовсім інші сегменти ринку, такі як індустрія рішень для «розумного дому»

Інші новини

Найкраща ціна