+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Software AG оголосила про вихід нової повнофункціональної системи спостереження за ринком Apama Eagle Eye

Компанія Software AG оголосила про вихід нової повнофункціональної системи спостереження за ринком Apama Eagle Eye, яка забезпечує комплексний підхід у рамках глобального спостереження за торгівлею багатьма класами торгових інструментів. Нові функції платформи потокової аналітики Software AG Apama поєднані з інструментами прогнозної аналітики Zementis.

З урахуванням ринків, що працюють у режимі реального часу, та правових і нормативних вимог, що постійно змінюються, фінансовим установам потрібна можливість швидко виявляти порушення правил та шахрайські дії в ході торгів, а також оперативно реагувати на них. Платформа Software AG Apama EagleEye дозволяє відстежувати взаємодію та поведінку учасників торгів, що дає фінансовим організаціям можливість у реальному часі аналізувати всі дії, що забезпечують дотримання нормативно-правових. вимог, у рамках єдиного подання.

Завдяки рішенню Apama EagleEye фінансові організації зможуть відстежувати потоки даних у режимі реального часу, вивчати дані за минулі періоди та взаємодії учасників, щоб своєчасно виявляти порушення правил та шахрайські дії з активами різних класів на будь-яких ринках у різних куточках світу. Рішення Apama EagleEye дозволяє реалізувати стратегії спостереження та нагляду на основі правил за рахунок інтеграції із системами штучного інтелекту (ІІ), машинного навчання, прогнозної аналітики та статистичними моделями, що відповідають відкритим галузевим стандартам.

Функції оповіщень, управління завданнями та створення звітів, що настроюються в Apama EagleEye дають фахівцям з контролю за дотриманням вимог потужні інструменти для оптимізації аналізу порушень.

Інші новини