+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

«Смарт-Софт» та ЦАІР розроблять новий модуль контекстного аналізу до Traffic Inspector

30 листопада, розробник програмного забезпечення для вирішення завдань управління та контролю над інтернет-трафіком «Смарт-Софт» та Центр аналізу інтернет-ресурсів (ЦАІР), російський розробник рішень у галузі контентної фільтрації, оголосили про початок технологічного партнерства .

У планах компаній розробка нового модуля контекстного аналізу до програми для організації та контролю інтернет-доступу Traffic Inspector. Плагін інтегрує можливості програм NetPolice, розроблених ЦАІР, у Traffic Inspector. Основна функція нового модуля – забезпечення безпечного та ефективного доступу до комп'ютерної мережі Інтернет для дітей та підлітків на рівні шлюзу. Модуль NetPolice для Traffic Inspector дозволить встановити необхідний рівень доступу до ресурсів мережі Інтернет у школах, забезпечуючи фільтрацію контенту, не сумісного із завданнями освіти та виховання.

Реліз модуля NetPolice для Traffic Inspector заплановано на перший квартал 2012 року.

«Ми раді партнерству з Центром аналізу інтернет-ресурсів, одним із лідерів у Росії у сфері забезпечення безпечного доступу до Інтернету. ЦАІР багато років працює над проблемою фільтрації ресурсів, створив співтовариство експертів, у рамках державних контрактів працює з Мінобрнауки РФ, бере участь у соціальних проектах. Цей напрямок дуже близький до нашої компанії, разом із новим партнером ми зробимо шкільний Інтернет ще безпечнішим», — прокоментував новину Денис Поприкін, виконавчий директор компанії «Смарт-Софт».

«ЦАІР та «Смарт-Софт» накопичили величезний досвід у сфері безпеки та контролю доступу до Інтернету. Використання технологічних напрацювань наших компаній у єдиному комплексі дозволить забезпечити користувачів послугами найвищого класу», - заявив Іван Тонкіх, комерційний директор компанії ЦАІР.

Компанія "Смарт-Софт" www.smart-soft. ru - російський розробник спеціалізованих програмних додатків для вирішення завдань управління та контролю над інтернет-трафіком, блокування небажаних інтернет-ресурсів, захисту від несанкціонованого доступу.

Центр аналізу інтернет -ресурсівwww.cair.ru- російський розробник рішень у галузі контентної фільтрації та управління доступом до інтернет-ресурсів для корпоративних та приватних користувачів.

Інші новини