+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Служба Windows Defender буде розширена на пристрої, які працюють під керуванням інших операційних систем, відмінних від Windows 10

Служба Windows Defender буде розширена на пристрої, які працюють під керуванням інших операційних систем, відмінних від Windows 10

Microsoft оголосив, що служба Windows Defender буде розширена на пристрої, які працюють під керуванням інших ОС, відмінних від Windows 10. Щоб відобразити цю зміну, компанія перейменувала Windows Defender ATP на Microsoft Defender ATP. І хоча для ПК під керуванням «десятки» нічого не змінилося, не виключено, що в майбутньому має бути використано саме Microsoft Defender.

Як повідомляється, Microsoft перебуває у процесі впровадження нової версії Defender у оновлення Windows 10 20H1, випуск якого запланований на квітень 2020 року. На це вказують зміни в нещодавній інсайдерській збірці за номером 18941. Наприклад, Windows Defender Exploit Guard було перейменовано на Microsoft Defender Exploit Guard, хоча крім зміни назви інших нововведень був. По суті, компанія просто перейменувала існуючий проект, не змінюючи коду та функціональних особливостей.

Втім, до наступного квітня компанія додасть деякі нові можливості, щоб змінити не лише найменування програми. Не виключено також, що ці розширені функціональні можливості, якщо вони будуть оголошені, також з'являться на Mac.

Таким чином, Microsoft продовжує експансію на пристрої з іншими операційними системами. Свого часу це було апробовано на Android. Тепер, схоже, справа за MacOS. Адже для операційної системи із Купертіно вже є тестова версія Edge на базі Chromium. Давно існують збірки Office та Skype, хоч і часто з власною нумерацією. Тому поява Microsoft Defender для macOS навряд чи когось здивує.

Інші новини