+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Skype для Android почав автоматично відповідати на дзвінки навіть при вимкненій функції автовідповіді

Skype для Android почав автоматично відповідати на дзвінки навіть при вимкненій функції автовідповіді

Деякі користувачі Skype для Android зіштовхнулися з неприємною проблемою – програма раптом почала автоматично відповідати на дзвінки, тим самим ставлячи під загрозу їхню приватність. Враховуючи, що багато віддалених співробітників за допомогою Skype відзначаються на робочому місці, автоматичне включення камери більш ніж небажане. Крім того, багом можуть скористатися зловмисники для підглядання за користувачами та підслуховування чужих розмов.

За ідеєю, користувач сам вирішує, активувати функцію автоматичної відповіді на вхідні дзвінки чи ні. Тим не менш, деякі стали скаржитися на те, що перемикач не працює, і навіть при відключеній функції програма все одно продовжує відповідати. Як правило, «трубка» знімається після кількох гудків.

Перші скарги від користувачів почали з'являтися ще у січні цього року. «Мій Skype на телефоні автоматично відповідає на дзвінки за кілька секунд, навіть якщо телефон лежить у кишені. Це почалося кілька тижнів тому. Версія Skype 8.36.0.76. Модель телефону Lenovo P2 на Android 7. Телефон синхронізований з годинником Android. Функцію автоматичної відповіді в установках я вимкнув. Як зробити так, щоб мій телефон перестав сам відповідати на дзвінки?», - поскаржився один із користувачів на форумі техпідтримки Microsoft

Очищення кешу, видалення даних та переустановка програми не допомагали у вирішенні проблеми. Єдиним рішенням виявилося відключення від смартфона гаджетів, що носяться. Коли користувачі відключали свої Google Wear та Samsung Gear, Skype переставав самостійно відповідати на дзвінки. Проте причина проблеми необов'язково криється в несумісності програми з гаджетами, адже у багатьох користувачів, що зіткнулися з нею, їх просто немає.

В даний час Microsoft працює над виправленням неполадки. За словами учасників програми тестування, у прев'ю-версії Skype проблема вже виправлена.

Інші новини

Найкраща ціна