+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Skype 8.54 отримала ряд поліпшень щодо перекладу розмов різними мовами

Skype 8.54 отримала ряд поліпшень щодо перекладу розмов різними мовами

Microsoft оголосила про випуск Skype версії 8.54, яка отримала низку поліпшень щодо перекладу розмов різними мовами. Ця функція дозволить користувачам спілкуватися з людьми по всьому світу різними мовами.

У цій збірці бот-перекладач Skype буде видалено та замінено на функцію перекладу бесід. Щоб активувати цю можливість, потрібно оновити програму до версії 8.54, перейти в чат. Після цього потрібно клацнути правою кнопкою миші за потрібним контактом, увібрати «Подивитися профіль» і натиснути на пункт «Надіслати запит на переклад», щоб увімкнути функцію перекладу. Після цього запит буде надіслано контакту, з яким потрібно спілкуватися через систему перекладу.

Після того, як користувач «з іншого боку» підтвердить, можна буде спілкуватися. При цьому важливо, що запит може не прийти, якщо в одного зі співрозмовників встановлено більш ранню версію Skype.

Важливо зазначити, що поширення йде поетапно, тому оновлення може прийти через кілька днів. Рекомендується перевіряти його наявність або завантажити останню версію вручну.

Окрім вищезгаданого, патч покращує роботу зі спільним використанням екрана на macOS, а також вирішує ряд виявлених проблем та покращує стабільність роботи.

Інші новини

Найкраща ціна