+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Система ідентифікації користувача Windows Hello буде доступна у Windows 10

Windows Hello має замінити систему логінів і паролів, які в даний час широко використовуються для ідентифікації користувачів. Навіть найскладніші паролі можуть бути зламані або вкрадені, і Windows Hello покликана усунути ці недоліки. Система відповідає найсуворішим індустріальним стандартам безпеки та захищеності.

На додаток до Windows Hello адміністраторам інформаційних мереж, розробникам додатків та веб-сайтів буде доступна програмна система «Паспорт» — це кодове ім'я означає систему ідентифікації без паролів, яку вони можуть застосовувати для ідентифікації користувачів. Windows 10 дозволить захищеним чином ідентифікувати користувача для входу на сайт, додаток або мережі без пароля – таким чином уникає зберігання паролів або похідних даних на стороні сервера, і хакери не мають можливості їх скомпрометувати навіть у разі злому сервера. Якось активувавши «Паспорт» на своєму пристрої, ви зможете входити без ідентифікації на все більшу кількість веб-сайтів.

При цьому використання «Паспортів» та системи Windows Hello не буде обов'язковим – користувачі завжди зможуть відмовитися від неї в користь традиційніших методів ідентифікації. Компанія Microsoft розуміє, наскільки важливою є безпека біометричних даних, і тому ваші дані будуть збережені тільки на вашому пристрої і не будуть передані третім сторонам – до того ж використовуватимуться вони лише для розблокування пристроїв та активації «Паспорта», але не для ідентифікації в мережі.

Інші новини