+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Синій екран смерті (BSOD) Windows під час запуску деяких ігор викликаний багом у Windows 10 (версія 1903)

Синій екран смерті (BSOD) Windows під час запуску деяких ігор викликаний багом у Windows 10 (версія 1903)

Баг у Windows 10 (версія 1903) призводить до появи «синього екрану смерті» (BSOD) під час запуску деяких ігор з античитинговим програмним забезпеченням. Microsoft стало відомо про проблему ще на початку року під час тестування попередніх збирань. Виправлення було випущено тільки зараз, але деякі ігри, як і раніше, можуть викликати BSOD.

Які ігри провокують збій, компанія не уточнює. Тим не менш, шляхом спроб і помилок користувачі обчислили, що проблема пов'язана з античитинговим програмним забезпеченням BattlEye, що використовується в іграх Fortnite. Щоправда, баг торкається й інших ігор теж.

Цього тижня Microsoft нарешті виправила проблему та зняла блокування оновлень на порушених пристроях. Оскільки помилка виникає через стороннє ПЗ, у підготовці виправлення брали участь тільки деякі виробники, іншим же це ще належить. Тобто «синій екран смерті» більше не з'являється при запуску одних ігор, але, як і раніше, з'являється при запуску інших.

Як пояснили в Microsoft, блокування оновлень було знято, оскільки більшість виробників ігор випустили виправлення. Ігри, для яких оновлення не були випущені, дійсно можуть виникнути труднощі. «Я не можу відповідати від імені сторонніх виробників. Наша команда сказала мені, що а) для більшості порушених ігор було випущено виправлення, б) блокування було знято», - повідомив старший директор команди Windows Insider Program Team.

Багато користувачів можуть не знати, що поява «синього екрану смерті» пов'язана зі стороннім ПЗ, і звинувачувати у всьому Windows. Після торішнього фіаско з Windows 10 October 2018 Update подібна "реклама" Microsoft більш ніж не потрібна.

Інші новини

Найкраща ціна