+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Signify (раніше Philips Lighting) запустила перший у світі онлайн-сервіс зі створення персоналізованих світильників з вторинної сировини на 3D-принтері

Signify (раніше Philips Lighting) запустила перший у світі онлайн-сервіс зі створення персоналізованих світильників з вторинної сировини на 3D-принтері

Signify повідомила, що запустила перший у світі онлайн-сервіс зі створення персоналізованих світильників із вторинної сировини на 3D-принтері. Першим продуктом, виготовленим за допомогою даного сервісу, стала настільна лампа Philips з 24-х перероблених CD-дисків.

За інформацією компанії, сервіс дозволяє створювати декоративні світильники за індивідуальними вимогами всього кілька кліків. Для цього потрібно вибрати базову конструкцію та персоналізувати її, змінивши розмір, колір, текстуру та форму корпусу, а також тип LED-лампи. Крім "класичних" світлодіодних ламп, у світильниках можуть бути використані "розумні" лампи Philips Hue. Сервіс уже пройшов пілотну стадію в Бенілюксі, та тепер доступний і в інших країнах Європи.

Світильники Signify, створені за допомогою технологій 3D-друку, роблять внесок у досягнення цілей сталого розвитку. Як базовий матеріал використовується полікарбонат, який відрізняється міцністю, високою якістю і на 100% придатний для переробки. Вуглецевий слід такого світильника (без електричних елементів та лампочки) на 47% менше, ніж у стандартного металевого. Крім того, в ньому менше деталей та не використовується клей. Він на третину легший, що сприяє скороченню вуглецевого викиду при транспортуванні на 35%.

Для 3D-друку світильників Signify почала застосовувати перероблену полікарбонатну нитку. Першим продуктом компанії з цього матеріалу стала настільна LED-лампа Philips – для її виробництва знадобилося 24 CD-диски. Лампа буде доступна для замовлення в онлайн-магазині з 28 листопада 2019 року за ціною 99 євро.

Інші новини

Найкраща ціна