+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Мережа аптек для контролю постачання марихуани запровадила блокчейн-систему

Мережа аптек для контролю постачання марихуани впровадила блокчейн-систему

Стало відомо про використання канадської аптечної мережі Shoppers Drug Mart блокчейн-рішення, призначеного для контролю поставок марихуани. Проект реалізований за підтримки стартапу TruTrace Technologies.

Як повідомляє агентство Boomberg, блокчейн-система дозволить виявляти та відстежувати пересування медичної марихуани в каналі постачання. Зокрема, можна буде впізнавати штам коноплі та генетичні властивості.

Завдяки прозорості процесу обороту марихуани лікарі зможуть більш ефективно виписувати рецепти, а також отримуватимуть достовірну інформацію про психоактивний засіб під час проведення клінічних досліджень.

Наприклад, лікар може сказати, що пацієнт, який приймає певний сорт або гібрид марихуани, який містить певний сорт хімічний елемент отримав відмінні результати. І ми зможемо подивитися на ефективність цього гатунку в інших пацієнтів. Це величезний стрибок для галузі, повідомив віце-президент з розвитку бізнесу Shoppers Drug Mart

За його словами, блокчейн-система, розроблена TruTrace, зменшить побоювання пацієнтів і лікарів і зробить вживання медичної марихуани «схожою на традиційну медицину». Потрібно, щоб такі кошти були стандартизовані та перевірені клінічними випробуваннями, а нова технологія зможе показувати це, додав віце-президент із розвитку бізнесу Shoppers Drug Mart.

Генеральний директор TruTrace висловив сподівання, що технологія не обмежиться тільки Shoppers Drug Mart, і вона використовуватиметься в інших великих мережах аптек, таких як CVS і Walgreens, які вже продають препарати на основі канабісу. До 18 червня 2019 року Shoppers Drug Mart також пропонує купити лікарські коноплі, але тільки через інтернет

Інші новини