+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

SecureLink, розробник програмних технологій для забезпечення інформаційної безпеки продано Orange Business Services

SecureLink, розробник програмних технологій для забезпечення інформаційної безпеки проданий Orange Business Services

SecureLink — розробник програмних технологій для забезпечення інформаційної безпеки (ІБ). Компанія не тільки розробляє рішення, призначені для розпізнавання кіберзагроз та реагування на них, але й надає послуги підтримки та консалтингу у сфері ІБ.

SecureLink також є реселлером програмних та апаратних рішень для кіберзахисту корпоративних ІТ-інфраструктур. Компанія має понад 1000 технічних або комерційних акредитацій, отриманих від ІБ-вендорів.

Orange оголосила про придбання SecureLink за 515 млн євро. Куплену компанію французький телекомунікаційний гігант приєднає до своєї «дочки» Orange Business Services.

Як зазначає газета Financial Times, угода з SecureLink стала для Orange найбільшою покупкою з моменту поглинання активів Airtel у західній Африці в 2016 році і другим значним придбанням на ринку кібербезпеки в 2019 році поряд з покупкою британської SecureData.

У SecureLink налічується понад 2100 клієнтів та 14 офісів, розташованих у різних країнах.

У Orange сподіваються, що ця угода, яку планується закрити до третього кварталу 2019 року, допоможе компанії «суттєво прискорити реалізацію стратегії з перетворення компанії на загальноєвропейського лідера ринку послуг кібербезпеки». Orange бачить у цьому ринку, а також у банківському секторі нове джерело зростання доходів для свого традиційного телекомунікаційного бізнесу.

Підрозділ Orange, що спеціалізується на ІБ-послугах, у 2018 році отримала виручку у розмірі 600 млн євро, що на 12% більше, ніж роком раніше. Чисельність персоналу цієї структури — Orange Cyberdefence — до травня 2019 року склала 1800 осіб. Orange Cyberdefence працює у тісній взаємодії з компанією Orange Business Services, у якої кількість клієнтів перевищує 3 тис.

Інші новини