+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Schneider Electric розширила список програмних рішень EcoStruxure, що надають промисловим підприємствам можливість забезпечення вимірювання окупності та підвищення надійності виробничих процесів

Schneider Electric розширила список програмних рішень EcoStruxure, що надають промисловим підприємствам можливість забезпечення вимірювання окупності та підвищення надійності виробничих процесів, новою розробкою EcoStruxure Maintenance Advisor із вбудованим модулем EcoStruxure Condition Advisor, що усуває розрив між процесами експлуатації та експлуатації. У процесі задіяні компоненти систем керування EcoStruxure Foxboro DCS, EcoStruxure Hybrid DCS, інтелектуальні польові пристрої, приводи та широкий спектр іншого обладнання системи автоматизації.

Надаючи оперативні дані, що вимагають прийняття рішень, аналітичну інформацію про нештатні ситуації та умови роботи обладнання, ці продукти дозволяють фахівцям приймати більш зрозумілі, чіткі та випереджувальні рішення з технічного обслуговування та експлуатації, підвищуючи тим самим надійність та рентабельність роботи підприємства. Завдяки мобільним пристроям та параметрам робочого процесу, доступним за допомогою єдиного уніфікованого інтерфейсу EcoStruxure Maintenance Advisor, персонал підприємства може швидко реагувати на події, що виникають, перебуваючи в будь-якому місці виробничого майданчика.

Новий компонент програмного забезпечення EcoStruxure Condition Advisor з підтримкою протоколу OPC DA дозволяє здійснювати в режимі реального часу автоматичний моніторинг стану будь-якого сумісного з OPC DA обладнання, наприклад інтелектуальних електронних пристроїв, пускачів та приводів електродвигунів. Ця можливість доповнює існуючі модулі Condition Advisor, які контролюють стан польових пристроїв, що працюють за технологіями Fieldbus Foundation, HART та Profibus.

Перед співробітниками промислових підприємств традиційно стоїть завдання щодо підвищення ефективності виробничих операцій, що призводить до передчасного зносу обладнання, збільшення кількості та тривалості простоїв. Більш надійні архітектури на базі промислового інтернету речей (IIoT), які є невід'ємною частиною платформи EcoStruxure компанії Schneider Electric, відкривають фахівцям промислових підприємств найширші можливості для оперативного контролю, підвищення окупності та забезпечення надійності функціонування виробничих фондів.

EcoStruxure – це відкрита системна архітектура та платформа компанії Schneider Electric, заснована на промисловому інтернеті речей (IoT). За допомогою підключених польових пристроїв, засобів забезпечення контролю, обробки та збору даних, застосування спеціалізованих додатків, засобів аналітики та обслуговування, архітектура EcoStruxure пропонує масштабоване рішення та забезпечує високий рівень кібернетичної безпеки для кожної виробничої ділянки.

Можливість комбінації рішень компанії Schneider Electric та систем управління інших виробників дозволяє користувачам відстежувати та діагностувати стан широкого спектру виробничих активів у режимі реального часу, що може максимально збільшити час безперебійної роботи, мінімізувати експлуатаційні витрати та витрати на обслуговування, підвищити безпеку для персоналу. Зрозумілі попередження повідомляють про поточний стан даного виробничого активу, критичність умов роботи, дають чіткі рекомендації, що зменшує час реакції обслуговуючого персоналу.

В даний час програмне забезпечення EcoStruxure Maintenance Advisor та EcoStruxure Control Advisor доступні для підприємств переробних та гібридних галузей промисловості. Для отримання більш детальної інформації, а також інформації про системи та рішення автоматизації на платформі EcoStruxure відвідайте веб-сторінку Schneider Electric EcoStruxure Plant.

Інші новини

Найкраща ціна