+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

SAS анонсувала серію міжнародних освітніх ініціатив, націлених на підготовку нового покоління спеціалістів у галузі аналітики та штучного інтелекту.

SAS анонсувала серію міжнародних освітніх ініціатив, націлених на підготовку нового покоління фахівців у галузі аналітики та штучного інтелекту

SAS під час заходу SAS GLOBAL FORUM 2019 анонсувала серію міжнародних освітніх ініціатив, націлених на підготовку нового покоління фахівців у галузі аналітики та штучного інтелекту. У рамках цієї серії SAS представила програму SAS Viya for Learners, що дозволяє учням та викладачам безкоштовно використовувати платформу SAS на основі ІІ, нову аналітичну гру-симулятор Cortex, а також нові сертифікати та електронні бейджі для підтвердження кваліфікації професіоналів у галузі аналітики. Програми SAS дозволять школярам та студентам безкоштовно освоїти найсучасніші аналітичні інструменти та знайти своє покликання у сфері IT, молоді фахівці завдяки SAS отримають нові можливості для професійного та кар'єрного зростання.

У рамках програми SAS Viya for Learners компанія безкоштовно надасть ряду вузів доступ до SAS Viya – відкритої аналітичної платформи, яку можна розгорнути як у хмарі, так і локально, а також масштабувати у міру зростання та розвитку організації. Крім того, частина інвестицій піде на організацію безкоштовних семінарів для викладачів та навчальних матеріалів.

В результаті педагоги матимуть доступ до кращих світових практик і зможуть обмінятися досвідом, а студенти навчаться працювати з даними, розгортати моделі штучного інтелекту та машинного навчання, а також матимуть практичний досвід у ході роботи з реальними бізнес-кейсами.

Онлайн-гра Cortex – це симулятор, який навчає аналітиці та навичкам прогнозного моделювання. Спільна розробка SAS та канадської бізнес-школи HEC пропонує учням змагатися у створенні моделей. Педагоги можуть безкоштовно використовувати програму під час навчального процесу. Учні та студенти можуть отримати індивідуальний доступ до хмарної або стаціонарної версії гри за невелику плату.

Нові сертифікати та цифрові бейджі SAS допоможуть IT-фахівцям підтвердити кваліфікацію в галузі штучного інтелекту, великих даних, поглибленої аналітики та інших суміжних напрямків. Авторитет SAS на ринку IT незмінно високий – програма SAS Global Certification Program давно вже стала визнаним стандартом, і в рамках неї вже понад 142 000 фахівців зі 112 країн пройшли сертифікацію. Тепер з'явилися ще три нові сертифікати – перший з них охоплює галузі машинного навчання, природної мови та комп'ютерного зору, а ще два підтверджують навички прогнозування та оптимізації. Крім того, SAS у співпраці з Acclaim розробила цифрові бейджі для власників своїх сертифікатів – їх можна прикріплювати до онлайн-резюми, електронного підпису тощо. для підтвердження статусу та своєї кваліфікації у різних напрямках аналітики.

Інші новини

Найкраща ціна