+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

SAP SE оголосила про запуск хмарного рішення SAP SuccessFactors People Central Hub

SAP SE оголосила про запуск хмарного рішення SAP SuccessFactors People Central Hub, яке допомагає клієнтам спростити та прискорити обробку організаційних та HR-даних у хмарних системах.

Аналіз організаційних даних потрібний сьогодні кожній компанії. Раніше їхня інтеграція з різних систем була складною і дорогою. SAP SuccessFactors People Central Hub вирішує цю проблему, консолідуючи дані з усіх систем в єдиному хмарному сховищі, яке інтегрується з корпоративними програмами SAP, такими як SAP S/4 HANA.

SAP SuccessFactors People Central Hub - це простий і легко масштабований інструмент, який дозволяє клієнтам SAP швидко перевести HR-процеси в хмарну систему та запустити цифрову трансформацію. Він має такі переваги:

Швидкий запуск. Готове рішення для інтеграції даних, розроблене та підтримуване SAP, дозволяє значно знизити вартість та ризики в порівнянні з дорогою та складною двоточковою інтеграцією систем зберігання HR-даних з іншими системами SAP.

Співробітники у центрі уваги. Спростивши консолідацію та інтеграцію даних, компанія зможе швидше та легше надати своїм співробітникам нові інформативні та прості у використанні корпоративні ресурси – наприклад, мобільний доступ до організаційних діаграм та профілів персоналу. З'являється можливість швидко розгорнути оновлений мобільний додаток для пристроїв iOS, розроблений у партнерстві з Apple.

Захист інвестицій. Гнучкі можливості розгортання People Central Hub у поєднанні з провідним у галузі рішенням для управління персоналом SAP SuccessFactors дозволяють забезпечити нові можливості роботи з хмарними системами без заміни існуючих.

Найбільш динамічно розвиваються Фірми вже усвідомили, що результат трансформації безпосередньо залежить від уваги до співробітників. Саме тому важливо мати доступ до великих даних. Однак часто досить важко централізувати інформацію з багатьох застарілих систем. SAP розуміє, яку роль зручна інтеграція даних грає у побудові інтелектуальних систем управління організацією. SAP SE запускає SAP SuccessFactors People Central Hub, щоб клієнти могли ефективно використовувати різноманітні організаційні та HR-дані.

SAP SuccessFactors People Central Hub також дозволяє клієнтам активніше інтегрувати корпоративні програми. Об'єднання існуючих сторонніх систем кадрового обліку з рішеннями SAP, включаючи SAP S/4HANA та SAP Fieldglass, та швидкий доступ до даних, є ключовим кроком для переходу клієнтів у хмару та цифровізації HR процесів.

Інші новини

Найкраща ціна