+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

SAP оголосила про те, що до її програми розвитку блокчейн приєдналися 27 міжнародних компаній із загальною ринковою вартістю $819 млрд.

SAP оголосила про те, що до її програми розвитку блокчейн приєдналися 27 міжнародних компаній із загальною ринковою вартістю $819 млрд. Мета програми – інтеграція технологій розподіленого реєстру в технологічні рішення для інтернету речей, виробництва та цифрових логістичних ланцюжків з використанням сервісу SAP Cloud Platform Blockchain.

Серед компаній, що приєдналися до програми SAP з розвитку блокчейн – представники індустрії споживчих товарів, телекому, рітейлу, фармацевтики, логістики, аграрного господарства, високотехнологічного виробництва, аерокосмічної промисловості, оборонної галузі, промислового машинобудування, енергетики, комунального господарства. Це демонструє, що технології блокчейн мають широкий потенціал для впровадження. У рамках цієї програми SAP надає учасникам ранній доступ. до своїх сервісів, де вже з'явилися нові функції із застосуванням блокчейн-технологій.

SAP також оголосила про те, що приєднається до іспанського консорціуму Alastria та альянсу BiTA (Blockchain in Trucking Alliance – альянс з просування блокчейн у вантажних перевезеннях), щоб розширити застосування блокчейн-технологій для клієнтів із різних індустрій. В Alastria беруть участь банки, телеком-провайдери, енергетичні компанії, університети, організації створення розумних міст і розробники. Це дозволить SAP розширити власну екосистему для розвитку нових технологій у Європі. Як учасник альянсу BiTA компанія SAP просуватиме стандарти та вивчення технологій блокчейн у сфері управління вантажними та транспортними перевезеннями.

Один із сценаріїв використання технологій блокчейн разом із рішеннями SAP призначений для управління індивідуальним пенсійним капіталом у недержавних пенсійних фондах. У даному прототипі блокчейн використовується для того, щоб клієнт міг взаємодіяти з НПФ без посередників: отримувати інформацію про нарахування та залишок на рахунках, змінювати обраний НПФ, дізнаватися про зміни процентної ставки нарахування, керувати станом рахунку та іншими функціями. При цьому впровадження блокчейну дозволить знизити залежність клієнтів пенсійних фондів від посередників, підвищивши надійність процесів передачі та зберігання інформації та довіру до інструментів управління пенсійним капіталом.

SAP разом із клієнтами та партнерами працює над різними сценаріями використання блокчейн. Потім компанія планує впровадити їх як стандарти у свої рішення для управління логістикою, які розроблені з використанням функціоналу для інтернету речей із портфоліо SAP Leonardo. Серед таких рішень:

SAP Asset Intelligence Network – це хмарне рішення для створення бізнес-мереж та глобального реєстру обладнання. OEM-компанії можуть використовувати його, щоб обмінюватися інформацією про активи та ресурси через єдину цифрову платформу з операторами зв'язку, сервісними провайдерами та покращувати обслуговування та час роботи обладнання. Використання технологій блокчейн у цьому рішенні допоможе збільшити рівень довіри між численними бізнес-партнерами для того, щоб спільно управляти активами, проводити аудит або відстежувати місцезнаходження обладнання.

SAP Distributed Manufacturing – мережний додаток для створення безпечної приватної платформи, щоб клієнти могли отримувати переваги від кастомізованого або спільного виробництва з постачальниками (наприклад, провайдери послуг 3D-друку, постачальники матеріалів, OEM-виробники, компанії, що займаються технічною сертифікацією). Блокчейн допоможе спростити процес спільного виробництва.

SAP Transportation Management – ​​це всесвітньо відомий сервіс для організації транспортувань будь-яких типів та в будь-яких індустріях, який просуватиме використання блокчейн у міжнародній торгівлі. Покупці та продавці, банки та представники органів влади зможуть ділитися інформацією, перевіряти та підписувати документи електронним способом, відстежувати статуси доставки та передавати володіння вантажем за допомогою електронних рахунків. Також безпечний процес передачі інформації знизить рівень шахрайства та крадіжок.

SAP Global Track and Trace – це хмарна програма для забезпечення єдиного, безперервного бізнес-процесу з відстеження статусу товарів у логістичних постачаннях. Технологія блокчейн буде використовуватися, щоб забезпечити безпечну та захищену передачу конфіденційної інформації про логістичні процеси, що відстежуються.

Інші новини