+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

SAP почала надавати безкоштовно пробний період використання систем S/4HANA Cloud ERP та C/4HANA CRM

SAP почала надавати безкоштовно пробний період використання систем S/4HANA Cloud ERP та C/4HANA CRM

Стало відомо про те, що партнери SAP отримають доступ до безкоштовного 12-місячного пробного періоду використання систем S/4HANA Cloud ERP і C/4HANA CRM. Насамперед тестування та демонстрація можливостей флагманських продуктів німецької компанії розпочиналося з 5 тис. євро.

На безкоштовний доступ можуть розраховувати учасники партнерської програми SAP PartnerEdge, які мають не менше трьох консультантів, сертифікованих за працюючими на SAP S/4HANA Cloud та SAP C/4HANA програм.

Нововведення було анонсовано в рамках конференції SAP SapphireNow і стало найпомітнішим оголошенням для партнерів на цьому заході, зазначає видання CRN.

Ми не брали плату за демонстрацію продуктів клієнтам нашими спеціалістами з продажу, але партнерів це не стосувалося. Такого ми не хотіли. Ми хотіли, щоб наші партнери були оснащені так само, як і наша власна команда продавців, коли йдеться про показ продуктів для просування на ринку, — заявив директор з партнерського бізнесу SAP на SAP SapphireNow

Опитані CRN партнери вітали обнулення плати за пробний період S/4HANA Cloud ERP та C/4HANA CRM і назвали його важливим кроком для спрощеної розробки рішень у програмному середовищі SAP.

Інші новини