+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

SAP та Microsoft оголосили про співпрацю в рамках хмарного сервісу Embrace

SAP та Microsoft оголосили про співпрацю в рамках хмарного сервісу Embrace

SAP та Microsoft оголосили про співпрацю, в рамках якої хмарні сервіси німецької компанії будуть об'єднані в окрему пропозицію під назвою Embrace. Він буде продаватися американською корпорацією клієнтам, які запускатимуть рішення SAP в хмарній інфраструктурі Azure.

У SAP стверджують, що ця угода вже дозволила компанії подвоїти кількість замовлень на постачання хмарних рішень.

Ця співпраця не є ексклюзивною, і SAP збереже партнерські відносини з Google та Amazon. У SAP мають намір розвивати спільний бізнес із конкурентами Azure, щоб спростити клієнтам перехід у хмари.

Аналітик Constellation Research говорить, що відсутність прив'язки до будь-якого одного хмарного середовища дуже важлива для майбутнього SAP.

«Чотири роки тому SAP заявила, що ставитиметься до хмарних вендорів так само, як і до виробників СУБД у минулому: як до одного з варіантів, які може обрати клієнт. Ми бачимо, що ця стратегія втрачає чинність», — зазначив експерт.

SAP та Microsoft стали хмарними партнерами кілька років тому. Так, платформа SAP HANA Enterprise Cloud була інтегрована з сервісами Microsoft Azure і дозволила замовникам запускати SAP S/4HANA у безпечній керованій хмарі.

Крім того, компанії домовилися про спільну розробку та продаж хмарних рішень та надання сервісної підтримки.

Інші новини