+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

SAP Data Intelligence – SAP оголосила про випуск нової платформи для роботи з даними

SAP Data Intelligence - SAP оголосила про випуск нової платформи для роботи з даними

SAP оголосила про випуск нової платформи для роботи з даними SAP Data Intelligence. За допомогою рішення можна буде створювати сервіси на основі машинного навчання та оснащувати ними бізнес-системи підприємств, зокрема SAP S/4HANA.

Платформа надає інструменти для створення та роботи з моделями даних, їх наповнення, навчання, перенавчання, прогнозування та подальшої промислової експлуатації. Рішення може інтегруватися з SAP-системами та з будь-яким іншим ПЗ підприємства. Воно гнучко масштабується, підходить для інноваційного проекту будь-якого бізнесу, а також надає можливість залучати стартапи для роботи з даними клієнта.

SAP Data Intelligence містить, зокрема, інтеграцію з джерелом для управління операціями з даними, що знаходяться в різних системах (у корпоративному сховищі, в «озерах даних» або надходять у вигляді потоку з обладнання). На відміну від аналогічних платформ для розробки ML сервісів, SAP Data Intelligence не вимагає централізації зберігання даних і працює з розподіленими даними в корпоративному ландшафті.

Також у платформі є каталог метаданих – єдиний вхід, який показує всю інформацію, що є в компанії, системи зберігання, структуру. Він дозволяє створювати правила та використовувати їх для аналізу якості даних. До складу Data Intelligence, крім перерахованого, увійшли середовище для дослідження даних та розробки моделей машинного навчання, а також Data Pipeline – інструмент для створення процесу обробки даних. Він включає отримання в онлайн режимі інформації з різних джерел, передобробку, комбінування структурованих і неструктурованих джерел, комплексні обчислення, прогнозування за допомогою моделі машинного навчання та публікацію результату

Інші новини

Найкраща ціна