+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Samsung запустила магазин програм Bixby Marketplace для свого голосового помічника

Samsung запустила магазин програм Bixby Marketplace для свого голосового помічника

Samsung запустила магазин додатків для свого голосового помічника Bixby. На порталі Bixby Marketplace представлені спеціальні доповнення – так звані капсули, що розширюють можливості сервісу у сторонніх програмах.

Потрапити до нового каталогу можна з головної сторінки Bixby. Після натискання кнопки Bixby потрібно провести пальцем вліво, щоб побачити перелік капсул за категоріями, як «Продуктивність», «Бізнес та фінанси», «Спорт», «Шопінг» тощо.

Пошук за назвою капсули, імені розробника або ключового слова дозволяє знайти потрібні програми. На основі рекомендацій та відгуків користувачів система виділяє капсули, які вважаються особливо корисними. У системі передбачено систему формування рейтингу додатків, які оцінюють користувачі.

Можна встановлювати додатки як кращу капсулу для певних типів запитів. Наприклад, якщо користувач віддає команду «Відвези мене в аеропорт Сан-Франциско», Bixby запропонує вибрати одну з підтримуваних капсул Rideshare. А завдяки доповненню Ahex Jokes можна попросити асистента зачитати гороскоп, Galaxy Store — здійснити пошук за програмами у фірмовому магазині Samsung.

Як відзначають у Samsung, Bixby Marketplace пропонує швидкий доступ до широкого асортименту капсул, що дозволяє легко адаптувати Bixby відповідно до потреб користувача. Платформа пропонує різні сервіси, такі як Google Maps, Spotify, iHeartRadio, NPR, Yelp та інші. Кількість програм буде розширюватися.

Докладніше про Bixby Marketplace південнокорейський виробник планує розповісти на заході Samsung Developer Conference 2019 (SDC19), який відбудеться 29–30 жовтня у Сан-Хосе, Каліфорнія.

Спочатку Bixby Marketplace запущено в США і Південної Кореї

Інші новини