+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Samsung нагадує власникам смарт-телевізорів про те, що їм слід регулярно сканувати вбудоване програмне забезпечення на наявність шкідливого ПЗ

Samsung нагадує власникам смарт-телевізорів про те, що їм слід регулярно сканувати вбудоване програмне забезпечення на наявність шкідливого ПЗ

Samsung нагадує власникам смарт-телевізорів про те, що їм слід регулярно сканувати вбудоване програмне забезпечення на наявність шкідливого програмного забезпечення. На сторінці служби підтримки Samsung у мережі Twitter з'явилася відповідна публікація, в якій йдеться, що запобігти атакам шкідливих програм на телевізор можна здійснюючи сканування кожні кілька тижнів.

На фоні цього повідомлення може виникнути цілком закономірне питання, чому Samsung не зробить процес сканування програмного забезпечення телевізором автоматичним? Деякі користувачі важко орієнтуються в налаштуваннях, тому не варто чекати того, що вони стежитимуть за безпекою. Це також наочно демонструє, наскільки дурні деякі смарт-телевізори.

Важко сказати, із чим пов'язане подібне звернення Samsung, адже за останні кілька років не з'являлося інформації про серйозні проблеми з безпекою смарт-телевізорів. Однією з останніх заяв у цій галузі стала публікація WikiLeaks 2017 року, коли було оголошено про те, що в арсеналі ЦРУ є програмне забезпечення, яке дозволяє здійснювати прослуховування через телевізор.

Смарт-телевізори Samsung можуть використовуватися для потокової передачі ігор з комп'ютера, а отже, мають вбудовані мікрофони, що може нести небезпеку конфіденційності. Крім того, смарт-телевізори використовуються для покупки цифрового контенту, для чого користувачеві доводиться використовувати дані банківських карток. Нагадування про необхідність сканування може підвищити рівень безпеки конфіденційних даних. Однак це також може стати причиною, що впливає на відмову потенційних покупців від придбання смарт-телевізорів.

Інші новини

Найкраща ціна