+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Samsung Electronics представила стрімінговий сервіс PlayGalaxy Link, що дозволяє грати у комп'ютерні ігри на смартфоні

Samsung Electronics представила стрімінговий сервіс PlayGalaxy Link, що дозволяє грати в комп'ютерні ігри на смартфоні

Samsung Electronics представила стрімінговий сервіс PlayGalaxy Link, що дозволяє грати в комп'ютерні ігри на смартфоні.

Для використання нової платформи хмарного геймінгу необхідно встановити програму PlayGalaxy Link на персональний комп'ютер (настільну систему або ноутбук) та на смартфон. Зараз підтримуються лише пристрої Galaxy S10 та Galaxy Note10, але вже на початку наступного місяця буде додано підтримку Galaxy Fold, Galaxy S9, Galaxy Note9 та Galaxy A90.

Для обробки геймплея використовуються ресурси ПК, а мобільний пристрій служить для відображення зображення та управління. Обмін даними може здійснюватися за допомогою Wi-Fi або через стільникову мережу.

PlayGalaxy Link підключається за допомогою P2P-з'єднання, яке забезпечує високу продуктивність без сервера ретрансляції, що дозволяє уникнути лагів та затримок. Крім того, використовуються засоби оптимізації кадрової частоти (Adaptive FPS).

Оскільки основне обчислювальне навантаження в PlayGalaxy Link лягає на комп'ютер, смартфон не перегрівається. При цьому витрата енергії стільникового апарата можна порівняти з переглядом відеоматеріалів. Для більшої зручності до мобільного пристрою можна підключити дротові або Bluetooth-контролери.

Стримінгова платформа сумісна з відеокартами всіх виробників. При цьому наголошується, що якість мобільного геймплею залежить від характеристик ПК та стабільності зв'язку.

Інші новини

Найкраща ціна