+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Samsung Blockchain SDK - Samsung випустила інструментарій для розробки мобільних блокчейн-додатків

Samsung Blockchain SDK - Samsung випустила інструментарій для розробки мобільних блокчейн-додатків

Samsung випустила інструментарій для розробки мобільних блокчейн-додатків. Як децентралізовану платформу південнокорейський виробник вибрав Ethereum.

Набір інструментів для створення таких програм отримав назву Samsung Blockchain SDK. Він включає повний спектр функцій, які необхідні для створення децентралізованих програм для смартфонів.

Samsung Blockchain SDK дозволить створювати, зберігати, керувати та резервувати всі дійсні облікові записи користувачів. Крім того, комплект допоможемо спростити платіжні операції, авторизацію цифрових підписів, а також прив'язати користувачів до будь-яких «холодних» гаманців, а не лише Samsung KeyStore.

Рішення включає платіжний шлюз для криптовалют через свій інтерфейс користувача, завдяки чому знижуються витрати на розробку додатків, крім випадків, коли у розробників є своя логіка гаманця, йдеться в повідомленні Samsung.

До моменту запуску Samsung Blockchain SDK реалізована підтримка додатків тільки для наступних смартфонів: Galaxy S10e, S10, S10 +, S10 5G і Galaxy Fold. Проте виробник обіцяє розширювати асортимент сумісних пристроїв.

Samsung Blockchain SDK доступний у бета-версії в Південній Кореї, США і Канаді.

Партнери Samsung отримають доступ до додаткових функцій з комплекту, наприклад спеціалізованого блокчейн-браузеру для веб-додатків або Android WebView для мобільних версій. Також їм буде доступний доступ до історії транзакцій поза базою даних Samsung Blockchain Proxy Node, інструментами для розрахунку транзакційних комісій, поточним обмінним курсам криптовалют і додаткової інформації про струмені стандарту ERC.

Вибір Ethereum як платформа для створення блокчейн-додатків був невипадковим для Samsung. За даними компанії Fluence Network, на початок 2019 року приблизно 87% блокчейн-додатків (dApps) базувалися на Ethereum. 19% програм були розроблені на платформі EOS і 8% як база вибрали Tron.

Інші новини