+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Salesforce представила свою першу блокчейн-платформу Salesforce Blockchain

Salesforce представила свою першу блокчейн-платформу Salesforce Blockchain

Salesforce представила свою першу блокчейн-платформу. Вона, як стверджують у компанії, дозволить вивести системи управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) на новий рівень.

Продукт під назвою Salesforce Blockchain є малокодовою платформою, яка допоможе користувачам створювати та підтримувати блокчейн-мережі, додатки та «розумні» контракти, а також «розробляти та обмінюватися блокчейн-об'єктами в одному процесі з будь-яким об'єктом даних CRM без кліків та коду».

Нове рішення може інтегрувати дані з блокчейну зі звітами та прогнозами про продаж, а також підключати сторонні блокчейн-системи до Salesforce та надавати доступ до платформ клієнтів стороннім компаніям «за допомогою кількох натискань на кнопки миші».

На початок червня 2019 року продукт Salesforce Blockchain доступний клієнтам для тестування, а повномасштабний реліз намічено на 2020 рік. Декілька компаній та установ вже виявили бажання використовувати технологію. Серед них — Університет штату Арізона, рейтингова агенція S&P Global та компанія IQVIA, яка розвиває технологію відстеження та перевірки інструкцій із застосування лікарських препаратів.

Як повідомив комерційний директор S&P Global Ratings, завдяки Salesforce Blockchain агентство зможе прискорити перевірку та затвердження банківських рахунків компаній.

Використовуючи Salesforce Blockchain, в S&P Global Ratings створили надійну мережу перевіряючих співробітників, де кожен може працювати на основі загального, прозорого та перевірки перевірки. Це переосмислює та прискорять KYC-перевірки для наших клієнтів

В Університет штату Арізона тестують блокчейн-рішення Salesforce для контролю результатів успішності студентів

Інші новини