+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Salesforce оголосила про впровадження своєї блокчейн-системи у компанії Automobili Lamborghini для перепродажу автомобілів

Salesforce оголосила про впровадження своєї блокчейн-системи в компанії Automobili Lamborghini для перепродажу автомобілів

Salesforce оголосила про впровадження своєї блокчейн-системи в компанії Automobili Lamborghini для перепродажу автомобілів. Завдяки цьому проекту італійський виробник суперкарів має намір оптимізувати процеси реалізації транспортних засобів на вторинному ринку, покращити обслуговування клієнтів та зберегти цінність вінтажних авто.

Lamborghini бере участь у перепродажі своїх автомобілів, керуючи процесом сертифікації. Він вимагає від 800 до 1000 персональних перевірок, які проводяться в італійському місті Сант-Агата-Болоньєзе, де знаходиться центральний офіс автовиробника.

Lamborghini приваблює фотографів, аукціонні будинки, дилерські та сервісні центри для реєстрації даних про кожний автомобіль. Завдяки ПЗ Salesforce вся інформація щодо ремонту машин і покупців буде записуватися в блокчейн-систему без можливості видалити або змінити її.

У результаті покупець зможе перевірити справжність автомобіля та всю його історію. Lamborghini захистить клієнтів від підробки документів на автотранспорт і прискорить перевірки при подальших перепродажах.

З повідомлення Salesforce випливає, що компанія запустила свою блокчейн-технологію шість місяців раніше і дозволяє клієнтам швидко впроваджувати її, не вдаючись до програмування.

Блокчейн змінює те, як компанії підходять до питань довіри та прозорості. Lamborghini є чудовим прикладом цього. Ми раді бачити, як такий знаковий бренд здатний впроваджувати інновації та трансформувати ринок старовинних автомобілів за допомогою таких передових технологій, як Salesforce Blockchain, — заявив старший віце-президент з технологій, що розвиваються в Salesforce

Інші новини