+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Safetica 9.3 - оновлена ​​версія рішення для запобігання втратам конфіденційних даних

Safetica 9.3 - оновлена ​​версія рішення для запобігання втраті конфіденційних даних

ESET повідомив про вихід Safetica 9.3 — рішення для запобігання втраті конфіденційних даних. У новій версії реалізовані додаткові функції, які дозволяють покращити захист даних за традиційно мінімального впливу на продуктивність і простоту використання.

Підтримка аудиту на операційних системах Mac та Android

У новій Safetica 9.3 розшили можливості рішення, додавши підтримку macOS та Android. Нова функція кроссплатформенного аудиту дозволяє отримати більш повне розуміння операцій із файлами та конфіденційною інформацією. Крім цього, в Safetica Mobile реалізовано можливість аудиту створених або завантажених файлів на Android.

Інші поліпшення Safetica 9.3:

  • Спрощені налаштування правил для категорій даних, визначених веб-експортом та експортом програм, з якими більше не можна налаштовувати правила окремо для кожного користувача.
  • Нові оповіщення у разі витоку даних та розширені повідомлення про загальні порушення політики.
  • Додано альтернативну класифікацію контексту, яка використовує стійкі метадані замість тегів NTFS.
  • У разі підключення до служби управління Safetica тепер діє захист від атак методом повного перебору (brute force).
  • Консоль керування Safetica тепер потребує оновлення при підключенні до оновленої версії SMS.

Нагадаємо, що Safetica ще з 2016 року є однією з ділянок програми ESET Technology Alliance, яка створена для забезпечення всебічного захисту корпоративних користувачів.

«Щороку кількість зареєстрованих витоків даних із організацій зростає більш ніж на 5%. Наймасштабніший витік інформації налічував понад 1 мільярд записів. Більше половини інцидентів відбуваються з вини співробітників компаній, - розповідає менеджер відділу роботи з клієнтами та партнерами ESET. — Тому саме DLP-рішення стали трендом у сучасній кібербезпеці. Ми пишаємося, що учасником ESET Technology Alliance є компанія Safetica, рішення якої використовується багатьма державними та комерційними установами України. Більш того, високу якість рішення було підтверджено і експертним висновком ДСЗЗЗ України».

Інші новини