+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Safetica 9.1 - доступна нова версія Safetica, рішення для запобігання витоку даних

Safetica 9.1 - доступна нова версія Safetica, рішення для запобігання витоку даних

ESET повідомляє про те, що нова версія Safetica, рішення для запобігання витоку даних, тепер доступна користувачам. Версія 9.1 має покращені можливості визначення конфіденційної інформації для підвищення безпеки підприємств.

Нагадуємо, компанія Safetica — учасник ESET Technology Alliance, програми співпраці, діяльність якої спрямована на забезпечення всебічного захисту з використанням сучасного програмного забезпечення, яке відмінно працює в комбінації з продуктами ESET. Продукт Safetica запобігає витоку конфіденційних даних, захищаючи компанії від наслідків людських помилок.

Покращене виявлення вмісту

Виявлення конфіденційної інформації є важливою частиною захисту ділових документів. Саме тому вдосконалення можливостей, точності та швидкості роботи рішення є пріоритетними для Safetica. Версія 9.1 має покращену категорізацію важливого контенту в мережі організацій. Також тепер у рішенні можна створювати гнучкі політики, правила AND та OR. Наприклад, можна вказати, що документ є конфіденційним, якщо він містить особистий ідентифікаційний номер, банківський номер або рахунок. Крім цього, тепер можна налаштувати мінімальний поріг для кількості виявлених подій вмісту кожного правила окремо.

Звертаємо увагу, що Safetica 9.1 повністю сумісна з попередніми версіями, тому при оновленні існуючі правила будуть перенесені.

Розширені можливості захисту в Exchange Online

Використання хмарних сервісів у корпоративній мережі викликає ризики безпеки. Саме тому в нової версії Safetica можливо відстежувати вихідні файли в Office 365. Зокрема, версія 9.1 дозволяє здійснювати контроль за корпоративними електронними листами з одного місця, незалежно від того відправляються вони з Outlook або з хмари за допомогою Exchange Online. Safetica також надає можливість контролювати електронну пошту Exchange Online без необхідності встановлення Safetica на робочих станціях користувачів.

Інші функції

Safetica 9.1 має значну кількість інших удосконалень та виправлень, які допоможуть підвищити рівень захисту мережі підприємства:

  • Стандартизація класифікації електронної пошти полегшує інтеграцію з поштовими шлюзами інших виробників.
  • WebSafetica та Security Audit забезпечують точний та детальний огляд інцидентів, а також більш детальну інформацію про ризиках.
  • Удосконалений захист від атак на Safetica Management Server.
  • Покращена ідентифікація та керування користувачами для покращення контролю у великих організаціях.

Інші новини