+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

SAC Wireless запустила навчальні центри в рамках програми набору та навчання військових у відставці

SAC Wireless запустила навчальні центри в рамках програми набору та навчання військових у відставці

SAC Wireless, що входить у Nokia, запустила навчальні центри в США в рамках своєї програми набору та навчання військових у відставці. Ринок зіткнувся з гострою нестачею співробітників, здатних працювати у прямому сенсі на висоті — монтажників обладнання на стільникових вежах. Ініціатива спрямована SAC Wireless на залучення та навчання ветеранів для роботи на вишках 5G-зв'язку.

Оскільки мобільні оператори в США почали впроваджувати технологію 5G, по всій країні різко зросла потреба у кваліфікованих, повністю навчених кадрах, які здатні забезпечити безпечну та безперебійну роботу вишок стільникового зв'язку. У той час як Nokia працює з операторами над створенням мережної інфраструктури, SAC Wireless закладає фундамент, наймаючи та навчаючи ветеранів військових дій для роботи на висоті.

Ветерани військових дій є однією з груп населення США із найвищим рівнем безробіття. Водночас операторам мобільного зв'язку потрібні кваліфіковані, готові до роботи співробітники, які зможуть працювати на вежах стільникового зв'язку, збираючи та обслуговуючи обладнання на висоті. Колишні військовослужбовці прагнуть використати навички, здобуті в армії, та впровадження 5G - ідеальна можливість залучити їх до роботи у сфері телекомунікацій, вважають у SAC Wireless.

Компанія пропонує ветеранам навчання, орієнтоване на безпеку, а надалі місце роботи. SAC Wireless працює з операторами зв'язку, основними власниками вишок і виробниками обладнання для 5G-мереж, а тому забезпечує свої 5G-команди новітніми сучасними технологіями. Після закінчення навчання колишні військові можуть влаштуватися працювати з передовим набором навичок, який використовуватиметься для розгортання 5G-мереж

Інші новини

Найкраща ціна