+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

З початку року Trend Micro заблокувала понад 66 млн погроз, пов'язаних із програмами-вимагачами

64% загроз було виявлено електронною поштою. Це пов'язано з тим, що в основному зараження програм-вимагачів відбувається через спам - за допомогою макросу, прикріпленого файлу або шкідливого посилання в тілі листа, пояснили в компанії. 34% загроз було виявлено в Мережі. Як правило, це адреси скомпрометованих сайтів, шкідлива реклама, а також «лендінгові» сторінки, які містять набори експлойтів для програм-вимагачів. Тільки 2% загроз виявляються і блокуються в шкідливих файлах.

З січня по травень 2016 року було виявлено 50 нових сімей програм-вимагачів. З них 19 сімей розповсюджуються через спам, а 6 реалізуються через набори для експлуатації. Шляхи проникнення інших потребують подальших досліджень. Всі нові типи програм-вимагачів шифрують файли і показують користувачеві повідомлення про вимагач. Деякі сімейства програм-вимагачів самознищуються після виконання цих кроків, тому традиційні методи виявлення на рівні файлів не допомагають.

Вимагацьке програмне забезпечення - це тип шкідливих програм, які блокують доступ користувача до файлів і систем і вимагають оплати викупу. Сучасні види програм-вимагачів, які ще називають програмами-вимагачами, шифрують певні типи файлів в зараженій системі і вимагають від користувача виплатити викуп через різні сервіси онлайн-платежів.

В даний час не існує панацеї, яка б забезпечувала 100% захист від програм-вимагачів. Trend Micro пропонує цілісний підхід до зниження ризику загроз від такого типу кібератаки, заявили в компанії. Цей підхід включає: оцінку готовності програм-вимагачів, яка допомагає великим і малим компаніям виявляти вразливості безпеки та пропонує конкретні дії, які потрібно вжити; Інструменти відновлення, які дозволяють як домашнім користувачам, так і постраждалим підприємствам відновлювати пошкоджену інформацію. Інструменти захисту програм-вимагачів призначені для великого бізнесу, малого та середнього бізнесу та домашніх користувачів.

Інші новини