+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

З лютого 2013 року апгрейд AutoCAD LT буде можливим не з трьох, а з шести попередніх версій

AutoCAD LT® призначений для розробки проектних концепцій, креслення та деталування. 2D-креслення мають високу точність, зручні для редагування та демонстрації всім зацікавленим сторонам. Існують версії продукту для Windows і Mac, що дозволяє готувати проектну документацію на звичній платформі. 2D-креслення та деталі.

 • Взаємодія — Безпечний обмін файлами в AutoCAD LT за допомогою оригінальної DWG™-технології, а також взаємодія з колегами та клієнтами, що працюють на різних платформах.
 • /li>
 • Підвищення продуктивності — Ефективна підготовка проектної документації завдяки високій продуктивності креслення та інтуїтивним засобам взаємодії.

 • Потужні можливості креслярської САПР AutoCAD LT® 2013.

   НОВИНКА: Синхронізація адаптованих налаштувань (тільки для Windows)
  За допомогою інструментів синхронізації налаштувань налаштування користувача та файли можна зробити доступними на домашньому комп'ютері та інших робочих станціях. Для цього потрібно завантажити такі особисті налаштування, як робочий простір, файли CUI та сполучення клавіш у свій обліковий онлайн-запис Autodesk Cloud, а потім завантажити їх на інший комп'ютер.

  НОВИНКА: Попередній перегляд при редагуванні властивостей
  Функція перегляду змін, внесених через палітру властивостей або швидкого виклику властивостей, дозволяє побачити, яким буде кінцевий результат, до їх остаточного застосування. Це вчасно переконатися у коректності нових значень властивостей – кольору, типу ліній тощо. ПОЛУЧЕНО: Командний рядок
  Командний рядок тепер має велику кількість функцій та опцій налаштування. Її можна перемістити в нижню або верхню частину сторінки, а також залишити в прозорому режимі поверх креслення. Тепер можливий зручний перегляд історії команд, доступ до недавніх команд і активація опцій натисканням на них у командному рядку. автозавершення. При наборі команди (або за допомогою динамічного введення) AutoCAD LT відображає список команд, початок назви яких збігається з тим, що вже надруковано користувачем. Вибір команди здійснюється за допомогою клавіш-стрілок або миші.Многофункціональні ручки
  Зручний доступ до команд, застосовних до вибраних об'єктів, забезпечується за допомогою багатофункціональних ручок. Для перегляду доступних опцій слід навести курсор на одну з ручок на полілінії, сплайні, штрихуванні, лінії, дузі, розмірі або мультивиносці.

  Об'єднання об'єктів у групи
  Створення, зміна та використання груп об'єктів стало простіше Об'єкти в групах можна вибирати та редагувати як окремо, так і всі разом. Цим групи відрізняються від блоків, об'єкти яких поза Редактором блоків при виборі та редагуванні поводяться як єдине ціле.

  Адаптація інтерфейсу користувача
  Графічна середовище налаштовується відповідно до уподобань користувача. Потрібні елементи можна просто перетягувати. Використовуючи можливості користувальницького інтерфейсу (CUI), можна настроїти точне розташування, зовнішній вигляд і призначення значків команд, а також налаштувати функції кнопок миші та сполучення клавіш. Послідовності команд зберігаються на панелях та наборах інструментів для подальшого швидкого доступу.

  Швидкий перегляд відкритих креслень
  Опція швидкого перегляду відображає значки відкритих файлів; що дозволяє швидко перейти до потрібного креслення або аркуша.

  Центр керування DesignCenter (тільки для Windows)
  Центр керування забезпечує доступ до креслень, блоків, шарів та інших компонентів проекту незалежно від його місцезнаходження, чи то комп'ютер, корпоративний сервер чи Інтернет. Знайдені елементи можна просто перетягувати на потрібні креслення.

  Палітра Content Palette (тільки для Mac)
  Палітра Content Palette забезпечує доступ до блоків та позначень у поточному кресленні, а також у папках «Вибране» та «Бібліотеки». Знайдені елементи можна додавати до проекту шляхом перетягування.

  Динамічний введення
  Динамічний введення допомагає зосередитися на робочій області креслення завдяки системі підказок. Інформація в них змінюється залежно від руху курсора або ходу виконання команди.

   

  Приховування та ізоляція об'єктів
  шару, на якому вони знаходяться, що дозволяє виділяти лише необхідні об'єкти. Команди приховування та ізоляції можна комбінувати так, що деякі об'єкти будуть ізольовані, а деякі з тих, що залишилися – приховані.

  Вибір аналогічних та додавання виділених об'єктів
  вибирати за допомогою спеціальної команди. Для швидкого створення нових об'єктів на основі вже існуючих властивостей також передбачена окрема команда.

  Організація шарів у 2D-кресленнях
  Організація шарів у кресленнях дозволяє керувати відображенням аналогічних об'єктів як на екрані, так і при виведенні на друк. Наприклад, якщо помістити всі текстові об'єкти на окремий шар, то змінивши колір цього шару, можна встановити інший колір усім цим об'єктам. Щоб не заважати перегляду або редагуванню інших даних, шар з текстом можна вимкнути. , обмежених послідовністю точок; отримані результати відображаються на екрані.

  Вбудований калькулятор
  Функцію QuickCalc можна використовувати для обчислень, перетворення одних одиниць виміру в інші та отримання значень із графічних елементів. У Windows ця функція представлена ​​у вигляді панелі. У Mac вона доступна за допомогою команди КАЛЬК.

  редагований знак ПСК
  З'явилася можливість безпосередньої маніпуляції знаком користувача системи координат (ПСК). При виборі знака ПСК з'являються багатофункціональні ручки, за допомогою яких можна переміщати і повертати поточну ПСК. можна вказати кілька папок для розміщення допоміжних файлів друку (CTB, STB та PC3). Це дозволяє краще керувати печаткою, перебуваючи у віддаленому офісі або на території клієнта.

  Навігаційний режим Cover Flow (тільки для Mac)
  За допомогою функції попереднього перегляду графічних зразків файлів у навігаційному режимі «Cover Flow» можна швидко знаходити в папці потрібні файли. знайомих жестів щипка та перегортання можна зумувати та панорамувати креслення на сенсорній панелі Mac або за допомогою миші Magic Mouse.

  Оглядач контенту Autodesk (тільки для Windows)
  здійснюється за файловими об'єктами або текстовими атрибутами. Оглядач контенту Autodesk створює індекс для пошуку даних на локальних і мережевих дисках, що дозволяє швидко знаходити потрібні файли.

   Палітри інструментів (тільки для Windows)
  такі часто використовувані елементи, як блоки САПР, штрихування та команди, на палітрах інструментів. Крім того, ці палітри допомагають підтримувати стандарти оформлення завдяки можливості вставляти елементи на відповідні шари з правильним масштабом, типом ліній, кольором та іншими параметрами.

  Перенесення налаштувань (тільки для Windows)
  Для перенесення налаштувань із попередніх версій програми в AutoCAD LT 2013 передбачено кілька інструментів. Діалогове вікно перенесення налаштувань відкривається при першому запуску AutoCAD LT 2013, призначеного для креслення, і служить для перенесення файлів користувача типів ліній, зразків штрихування, псевдоімен команд, а також файлів CUI.

  Утиліта онлайн-переміщення ліцензій (тільки для Windows)
  Запустивши утиліту онлайн-переміщення ліцензій, можна виконати експорт або імпорт однокористувальної ліцензії.

  Скидання налаштувань (тільки для Windows)< br> Завдяки опції збереження налаштувань і створених файлів для подальшого використання можна сміливо повертатися до налаштувань AutoCAD LT за замовчуванням. strong>

   Асоціативні масиви
  В асоціативних масивах підтримуються взаємозв'язки між об'єктами, що дозволяє заощадити значну кількість часу. Нові можливості, до яких, наприклад, відноситься контекстна вкладка на стрічці, сприяють більш швидкому та зручному створенню об'єктів.

  Autodesk 360
  Розширення можливостей робочого процесу та спільна робота в режимі онлайн забезпечуються за допомогою Autodesk® 360. Доступ до документів у хмарі та до програми AutoCAD® WS, призначеного для роботи в Інтернеті та на мобільних пристроях здійснюється через вкладку «Online» (тільки для Windows) на стрічці AutoCAD LT. Завдяки зберіганню, обміну та перегляду креслень у хмарі робочий процес стає більш досконалим.

  Швидкодіючий інтерфейс користувача AutoCAD LT
  AutoCAD LT підвищує продуктивність, надаючи доступ до потрібних команд у потрібному місці та у потрібний момент. Докладніше про користувальницький інтерфейс, що має високу швидкодію – в цьому відеоролику.
  За допомогою AutoCAD LT, призначеного для креслення та деталування, можна створювати 2D-креслення різної складності зі стандартних геометричних фігур, таких як відрізки, багатокутники, дуги, кола та еліпси.

   < strong>Кошти редагування
  Є безліч функцій для зміни форми, розміру та положення об'єктів, у тому числі для розтягування, повороту та масштабування. Команди копіювання, зміщення та симетричного відображення спрощують та прискорюють створення нових об'єктів на основі вже існуючих. Є спеціальна команда, що вирівнює два об'єкти за розташуванням, масштабом та кутом повороту.

   Інструменти для нанесення пояснень
  2D-креслення можна забезпечувати пояснювальними елементами, наприклад текстом, розмірами та штрихуванням. Серед можливостей роботи з текстом відзначимо текстовий редактор, засіб перевірки орфографії, а також поля, що відображають зв'язки між об'єктами та властивості креслення. Крім того, до певних об'єктів можна додавати примітки та виноски. Для відображення відстаней, кутів та довжин дуг застосовується інтелектуальний формат. Пояснення автоматично масштабуються разом із кресленням. За допомогою різних зразків штрихування та заливки ви можете виділити необхідні області 2D-креслення. часу. Нові можливості, до яких, наприклад, відноситься контекстна вкладка на стрічці, сприяють більш швидкому та зручному створенню об'єктів. Можна вказати фіксовану кількість елементів у масиві або задати автоматичну зміну кількості в залежності від довжини траєкторії та значення інтервалу. , розмірів та таблиць. Він доповнює ефекти підкреслення та надкреслення, доступні в AutoCAD LT.

  Редагування властивостей об'єкта
  Палітра властивостей дозволяє переглядати та змінювати властивості вибраних об'єктів. У Windows при подвійному клацанні на об'єкті відкривається вікно з коротким переліком властивостей, що настроюються. У Mac OS X подібну функцію виконує засіб Essentials view в Properties Inspector.

  Штрихування
  Завдяки контекстному інтерфейсу спрощений доступ до команди штрихування (так само, як при роботі з таблицями та багаторядковим текстом). Багатофункціональні ручки дозволяють змінювати масштаб, кут та початок штрихування. Є додаткові інструменти для керування зовнішнім виглядом штрихування, що надають їй прозорість, колір фону і градієнтну заливку кольорів. редагування кількох заштрихованих об'єктів.

  Прозорість об'єктів та шарів
  Гнучкість відображення 2D-геометрії реалізується завдяки застосуванню прозорості до шарів та об'єктів. Можливість зміни прозорості об'єктів і шарів забезпечує контроль відображення креслень як на екрані, так і під час друку.

   Видалення дублюючих об'єктів
  за допомогою функції Delete Duplicates. Вона прибирає зайві вершини поліліній, поєднує лінії, що накладаються, і відрізки, що стикаються в кінцевих точках.

  Швидке нанесення розмірів
  За допомогою спеціального інструменту на вибрані об'єкти можна швидко наносити розміри.

  p>

  Команда побудови ескізу
  Команда дозволяє швидко створювати 2D-об'єкти «від руки», використовуючи довільні форми та контури.

  Переходи між об'єктами< /strong>
  Новий інструмент дозволяє створювати сплайни, що плавно з'єднують дві криві. Таким чином можуть з'єднуватися відрізки, дуги (в т.ч. еліптичні), полілінії та сплайни. Копіювання масивом Функція копіювання містить нову опцію, яка дозволяє створювати лінійні неасоціативні масиви.

  Переміщення об'єктів клавішами-стрілками
  Завдяки цієї нової функції можна легко та зручно переміщати об'єкти на кілька пікселів. Потрібно просто вибрати об'єкт, натиснути клавішу Ctrl та відповідну клавішу-стрілку.

  Організація інформації в таблицях
  У таблицях можна легко змінювати розмір та розташування. Підтримуються обчислення за формулами, як у звичних електронних таблицях.

   Види та видові екрани
  Можна зберігати вибрані види для подальшої вставки на аркуш, виведення на друк та інших операцій. Щоб показати декілька областей креслення на одному аркуші, використовуються видові екрани різного розміру та форми. набувають різні розміри та форми. Найчастіше блоки використовують для створення таких елементів, що повторюються, як умовні позначення і стандартні компоненти. Можна використовувати типові блоки AutoCAD LT та створювати нові. Варто пам'ятати, що динамічні блоки не можна ні створювати, ні редагувати в AutoCAD LT для Mac. але можна переглядати, використовувати та видаляти залежності, які були створені в AutoCAD.

  З'єднання з даними (тільки для Windows)
  Зв'язок між таблицями AutoCAD LT та файлами Microsoft Excel встановлюється за допомогою команди "Data Link". Оновлення креслення за даними з таблиці і навпаки дозволяє скоротити обсяг даних, що вводяться.

  Швидкий вибір (тільки для Windows)
  Функція швидкого вибору дозволяє створювати набори геометричних об'єктів на основі їх властивостей та типу. У такий спосіб, наприклад, можна вибрати на кресленні всі кола червоного кольору, або навпаки, вибрати всі об'єкти, крім кіл червоного кольору.

  Гіперпосилання (тільки для Windows)
  Гіперпосилання можна призначати будь-яким графічним об'єктам AutoCAD LT, забезпечуючи зв'язок з іншими файлами, наприклад, кресленнями, графіками робіт, веб-сторінками тощо.

  Інші новини