+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Російська мова тепер доступна в Skype для синхронного перекладу відеодзвінків

Компанія Microsoft включила російську мову в каталог підтримуваних мов перекладачаSkype та інших продуктів на базі платформи Microsoft Translator. Українська стала дев'ятою мовою, доступною для користувачів Skype по всьому світу, для синхронного перекладу мови під час відеодзвінків.

Skype Translator (функція для перекладу повідомлень та дзвінків у режимі реального часу популярного сервісу відеозв'язку Skype) відкриває нову можливість спілкування між користувачами по всьому світу, що допомагає подолати мовний бар'єр. Сьогодні каталог сервісу поповнився дев'ятою за рахунком мовою російською, доступною для синхронного перекладу мови співрозмовників при здійсненні відеодзвінків у Skype.

Таким чином, на сьогоднішній день Skype Translator підтримує російську, англійську, іспанську, китайську (мандарин), італійська, французька, португальська (бразильська), німецька та арабська мови при здійсненні голосових дзвінків, а також понад 50 мов під час обміну миттєвими повідомленнями.

Скористатися новими перевагами Skype Translator можуть власники персональних комп'ютерів на операційній системі Windows 7 та вище. Skype Translator інтегрований у стандартну десктопну програму Skype для Windows. Користувачам пристроїв на базі операційної системи Windows 10 Anniversary Update нова функціональність буде доступна автоматично в "попередній версії" програми. Користувачам пристроїв на базі операційних систем більш ранніх версій необхідно в діалоговому вікні розмови з мовного меню Skype Translator (під іконкою «глобуса») знайти і вибрати російську мову.

В основі Skype Translator лежить технологія машинного навчання. Це означає, що сервіс самостійно вдосконалюється в міру використання, і чим більше людей використовує його для спілкування один з одним, тим вища якість перекладу.

Російська мова в перекладачі Skype доступна користувачам у режимі попередньої версії продукту.

Російськомовна функціональність у перекладачі Skype стала доступною завдяки оновленню платформи Microsoft Translator хмарного сервісу автоматичного машинного перекладу Microsoft. Microsoft Translator існує як самостійний продукт і є платформою для лінгвістичних надбудов для інших продуктів і сервісів корпорації.

Функціональність російськомовного мовного перекладу сьогодні стає доступною також у:

  • Translator on Bing;
  • додатках Microsoft Translator для Android та Apple iPhone, планшетів, годинників та Amazon Kindle;
  • в Microsoft Translator Speech API.

Інші новини