+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

RSA Advanced SOC допоможе виявити потенційні загрози

Завдяки RSA Advanced SOC служби ІБ отримують можливість поєднувати системи інформаційної безпеки та управління подіями (SIEM), вивчати трафік у мережі з повним перехопленням пакетів, а також виявляти загрози на кінцевих ПК. Це допомагає швидше виявляти атаки, які часто залишаються непоміченими окремими системами аналізу протоколів SIEM та традиційними засобами захисту периметра.

За рахунок інтеграції технологій RSA Security Analytics, RSA ECAT та RSA Archer Security Operations Management, а також навчання та послуг від RSA Advanced Cyber ​​Defense Practice, нове рішення забезпечує відповідність вимогам регуляторів і високий рівень безпеки на одній платформі, запевняють у компанії.

RSA Advanced SOC було розроблено для того, щоб збирати детальну інформацію про мережі, системи та кінцеві ПК, допомагаючи своєчасно виявляти проблеми та безпосередньо аналізувати ситуацію. Це дозволяє позбавлятися компромісів у питаннях безпеки, які викликають побоювання, та ретельно вивчати проблеми для виявлення істинної природи та масштабів кожної з них. Понад 400 засобів моніторингу мереж та log-файлів постійно аналізують кожний протокол та кожну мережеву сесію. В результаті служба ІБ отримує можливість ідентифікувати ключові індикатори загроз та вилучати метадані для роботи аналітиків із найважливішими випадками.

Інші новини

Найкраща ціна