+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ReversingLabs попереджає про нову фішингову кампанію, під час якої зловмисники використовують PDF-документи

ReversingLabs попереджає про нову фішингову кампанію, під час якої зловмисники використовують PDF-документи

Фахівці компанії ReversingLabs попередили про нову фішингову кампанію, під час якої зловмисники використовують для виманювання облікових даних користувачів не лендингові сторінки, а PDF-документи.

«Одним із векторів атак, який можна легко випустити з уваги, є викрадення облікових даних через документи з активованими скриптами JavaScript. Метод атаки ґрунтується не на використанні шкідливих посилань або спуфінгу доменів, а на скриптах у документах, які забезпечують такий самий результат», - повідомили дослідники.

У ході виявленої фахівцями ReversingLabs фішингової кампанії, націленої на користувачів у Німеччині, зловмисники розсилають підроблені податкові накладні від Amazon для перегляду яких користувачеві нібито потрібно авторизуватися у своєму обліковому записі Amazon Seller. При відкритті вкладеного в електронний лист PDF-документа з'являється створене за допомогою JavaScript вікно авторизації, яке запитує електронну адресу та пароль.

Недосвідчений користувач може подумати, що так має бути і це просто новий спосіб захисту даних, і ввести свій пароль. Після того, як інформацію було введено в поле, вона відразу ж відправляється шахраям.

Інші новини