+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Рішення Veeam тепер доступні для IBM AIX та Oracle Solaris

Veeam Software, постачальник рішень для забезпечення доступності даних у корпоративному сегменті (Availability for the Always-On Enterprise), оголосила про розширення продуктового портфеля Veeam рішеннями для підтримки таких операційних систем, як IBM AIX та Oracle Solaris.

Тепер у корпоративних замовників з'явилася можливість відійти від традиційних способів резервного копіювання та перейти до комплексного захисту критично важливих додатків, систем та даних за допомогою рішень Veeam. Технічне партнерство з Cristie Software допомагає Veeam здійснювати підтримку IBM AIX і Oracle Solaris, що дозволяє підприємствам трансформувати робочі процеси за допомогою заходів контролю фізичних, віртуальних і хмарних навантажень. Продукція Cristie довела свою ефективність: сьогодні її використовують понад 3000 замовників у всьому світі. Крім того, понад 1000 підприємств користуються програмним забезпеченням Cristie, розробленим для AIX та Solaris.

Стратегія Veeam полягає в прагненні займати лідируючі позиції в сучасних високо-віртуалізованих публічних хмарах і дата-центрах і забезпечити доступність будь-яких додатків і даних у будь-якому хмарному середовищі. Підприємствам необхідно збільшувати свою ефективність та безпеку, впроваджуючи хмари, проте багато критично важливих баз даних та додатків продовжують функціонувати на AIX та Solaris.

Підтримка Veeam для операційних середовищ IBM AIX та Oracle Solaris, заснована на технології від Cristie Software, надалі буде вдосконалена та включена до Veeam Availability Platform. Рішення Cristie допомагають підприємствам захищати, відновлювати та переміщувати критично важливі машини на різне обладнання, гіпервізори та хмарні середовища в рамках стратегій з міграції та планування післяаварійного відновлення. Cristie забезпечує моментальне відновлення системи, симуляцію, гнучку міграцію та аварійне резервування.

Завдяки Veeam Availability Platform, будь-яке підприємство має можливість надати користувачам можливості цифровізації, пропонуючи наступне покоління Availability for the Always-On Enterprise. Це дозволяє бізнесу та підприємствам усіх масштабів забезпечувати доступність будь-яких додатків та даних у будь-якому хмарному середовищі. Підтримка операційних систем IBM AIX і Oracle Solaris зміцнює лідируючі позиції Veeam у сфері захисту даних для віртуалізації, включаючи фізичне та хмарне середовища, та забезпечує: безперервну роботу бізнесу та негайне відновлення будь-яких додатків та даних у будь-якій хмарі; гнучку цифровізацію та можливості управління та міграції в мультихмарних середовищах; аналітику та наочність із практичною інформацією для управління даними, для здійснення оперативної діяльності та відповідності вимогам.

Підтримка операційних систем IBM AIX та Oracle Solaris стане доступною в 2018 р.

Інші новини