+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Рішення ESET Cyber ​​Security підтримують нову ОС Mac OS X 10.9 Mavericks

Рішення ESET Cyber ​​Security Pro та ESET Cyber ​​Security були додані до продуктової лінійки ESET у січні 2013 року. Таким чином, користувачам комп'ютерів Mac були запропоновані нові продукти, що надають якісний і надійний захист, а також володіють широким функціоналом і зручним інтерфейсом користувача.

До складу рішень входять такі модулі безпеки як контроль знімних носіїв, оновлений персональний брандмауер, фільтрація веб-контенту та батьківський контроль, які у поєднанні з використанням хмарних технологій у системі репутацій ESET LiveGrid® забезпечують ще більш високий рівень захисту операційних систем Mac. незалежною лабораторією AV-Comparatives у серпні 2013 року на платформі Apple, рішення ESET Cyber ​​Security Pro було визнано найкращим для забезпечення Безпека Mac OS X. Експерти виділили високу якість виявлення не тільки шкідливих програм під Mac, але і під Windows платформ. Крім того, у звіті AV-Comparatives була відзначена легкість встановлення та використання, зручність налаштування та багатофункціональність продукту.

Завдяки інтеграції продуктів ESET Cyber ​​Security Pro та ESET Cyber ​​Security з новою операційною системою Mac OS X 10.9 Mavericks компанія ESET не тільки забезпечила захист від нових видів загроз, а й вкотре підтвердила той факт, що завжди дбає про своїх користувачів.

Інші новини