+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Рішення для створення тривимірних моделей Blender отримає фінансування NVIDIA

Рішення для створення тривимірних моделей Blender отримає фінансування з боку NVIDIA

Компанії дедалі більше придивляються до open source-проектів. Причому не лише на рівні програмної чи інформаційної підтримки. Відомий пакет для створення тривимірних моделей під назвою Blender відтепер отримає фінансування з боку NVIDIA.

NVIDIA приєдналася до Epic Games на прем'єрному рівні «патрон» і виплачує щонайменше 120 тисяч євро на рік. Саме ці дві компанії вносять найбільше грошей до Фонду розвитку Blender. Також проект фінансується силами Ubisoft, Google, Ubuntu, Intel Software, Valve та інших компаній.

Розробники зазначили, що внесок NVIDIA дозволить ще двом спеціалістам працювати над Blender повний робочий день, а також додати підтримку відеокарт NVIDIA (очевидно, йдеться про Linux-драйвери Nouveau та інші технології, у тому числі пропрієтарних).

На даний момент Blender вже підтримує CUDA та OpenCL для графічних процесорів NVIDIA, а версія Blender 2.81 вміє працювати з бекендом RTX OptiX для графічних процесорів сімейства Turing.

Все це, як очікується, дозволить розширити можливості графічного 3D-редактора та зробити його професійним засобом для створення ігор та контенту. Більш детальна інформація про Фонд розвитку Blender, фінансування тощо є на fund.blender.org.

Інші новини

Найкраща ціна