+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Реліз WinZip®19.5

Нові можливості:

Створювати архіви стало ще простіше. Вбудовані функції роботи з локальними та хмарними файлами дозволяють шукати та вибирати необхідні файли, не виходячи з програми WinZip. Завдяки підтримці сенсорного керування програмою WinZip можна використовувати будь-який комп'ютер або пристрій із сенсорним екраном. WinZip 19.5 оптимізовано для роботи з пристроями 2-в-1 та автоматично змінює свій інтерфейс залежно від того, в якому режимі використовується ваш пристрій: у режимі планшета чи ноутбука. Смуги прокручування, що автоматично приховуються, дозволяють максимально збільшити екранний простір.

Проста передача даних. Обмін даними за допомогою SmartShare надзвичайно простий: потрібно вибрати файл і точку призначення. WinZip здійснює відправку файлів з вашого комп'ютера, хмари або zip-архіву через службу миттєвих повідомлень, електронну пошту чи соціальні мережі. Вставка автоматичних посилань із буфера обміну полегшує надсилання даних через службу миттєвих повідомлень Facebook, Skype та інші програми. Користувачі WinZip Pro можуть скористатися функцією миттєвого надсилання зображень на сайти соціальних мереж безпосередньо з програми для перегляду файлів.

WinZip Express. Можливості WinZip Express для програм Explorer, Office і Photos тепер вбудовані у WinZip 19.5, а WinZip Express для Outlook пропонується як безкоштовне завантаження. До ваших послуг миттєвий доступ до основних функцій WinZip під час роботи в інших програмах.(WinZip Express не працює з Windows XP)

Широкий вибір засобів керування файлами. Функції роботи з файлами вбудовані в інтерфейс нової програми WinZip 19.5, що дозволяє заощаджувати час. З легкістю копіюйте, переміщуйте, перейменовуйте та видаляйте локальні, мережеві та хмарні файли. Відкрийте, редагуйте та роздруковуйте локальні файли. Перевіряйте кількість вільного місця на своїх пристроях та у хмарних сервісах. Нові піктограми дозволяють з легкістю переглядати та знаходити файли у zip-архіві.

Налаштування інтерфейсу відповідно до розв'язуваних завдань. Змініть інтерфейс WinZip 19.5, щоб приховати або відобразити певні функції. Функції архівації WinZip 19.5 відображаються за замовчуванням, але при необхідності можна легко увімкнути панель роботи з файлами. Конфігуровані параметри WinZip тепер можна легко знаходити і налаштовувати. Подобається звичний WinZip? Одне клацання мишею - і перед вами знайомий стрічковий інтерфейс.

Швидкий пошук потрібних функцій. З новою панеллю дій, що змінюється залежно від виконуваного завдання, програма WinZip стала динамічною, як ніколи раніше. Наприклад, при архівуванні файлів функції "Зберегти" та "Надіслати" з'являються автоматично, і ви можете швидко вибрати місце призначення для архіву.

Більше можливостей для перетворення файлів. Вибрати або змінити Налаштування під час перетворення на PDF, змінення розміру фотографій, додавання водяних знаків або шифрування можна до, під час або після створення архіву. Крім цього, можна вказати, чи будуть налаштування застосовані до всіх файлів архіву або лише до деяких з них.

Удосконалені функції резервного копіювання (тільки у WinZip Pro). Удосконалені функції автоматичного резервного копіювання та редагування дозволяють пропустити проміжні етапи в тому випадку, коли встановлені за замовчуванням параметри або налаштування не потрібно змінювати.

Інші новини

Найкраща ціна