+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Реліз TeamViewer 11

TeamViewer тепер дозволяє масово розгортати програми TeamViewer Host на Android-пристроях за допомогою функції проектування та розгортання (Design & Deploy) у консолі керування. Ця функція особливо корисна для клієнтів, що мають велику кількість Android-пристроїв, і спрощує великомасштабні розгортання хост-програми. і т.д. Завдяки цьому універсальному застосунку користувачі Windows, які знаходяться в дорозі, можуть швидко надавати технічну допомогу іншим, а також отримувати доступ до додатків на своїх домашніх комп'ютерах.

Загалом нові функції TeamViewer 11 вирішують три важливі завдання: Забезпечення максимальної зручності для користувачів. TeamViewer 11 працює до 15 разів швидше, а створюваний ним трафік даних зменшився в середньому на 30%, заявляють у компанії. Зручність використання також підвищилася завдяки оновленому інтерфейсу користувача.

Додаткові сценарії використання. Як приклад можна навести чат TeamViewer, що пропонує можливість безпечного спілкування, незалежно від місця та пристрою, завдяки наскрізному шифруванню даних, що передаються. Крім того, нова кнопка Quick Support SOS, що настроюється, дозволяє обслуговуючому ІТ-персоналу виводити ярлик кнопки підтримки на робочий стіл комп'ютера, щоб клієнти могли, при необхідності, звернутися за допомогою за лічені секунди.

Підтримка додаткових типів пристроїв. TeamViewer дозволяє легко підключатися до headless-серверів під управлінням Linux, що дуже важливо для телекомунікаційної галузі. Більше того, TeamViewer – перше професійне ПЗ для віддаленого доступу з підтримкою Chrome OS та можливістю автономного доступу до Android-пристроїв.

TeamViewer 11 вже доступний для комп'ютерів Windows, Mac, Linux, мобільних пристроїв та пристроїв на базі Chrome OS. Вищеописаний набір функцій залежить від операційної системи.

Інші новини