+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Реліз Pinnacle Studio 19 - на крок ближче до професійного відеомонтажу

Pinnacle Studio™ 19 Ultimate, Pinnacle Studio™ 19 Plus та Pinnacle Studio™ 19 запропонує користувачам функції, раніше доступні виключно у професійних рішеннях для роботи з відео. Всі три доступні для придбання редакції дозволять створювати проекти з підтримкою редагування відеозаписів із кількох камер із синхронізацією звукової доріжки, при цьому продуктивність програми суттєво збільшилася завдяки оптимізації під новітню архітектуру процесорів Intel Core i7 шостого покоління. Крім того, максимальна редакція Pinnacle Studio 19 Ultimate відрізняється підтримкою більшого числа відеопотоків при редагуванні, оновленою функцією приглушення обраної звукової доріжки (Audio Ducking), наявністю спеціальних відеоефектів NewBlue, підтримкою зміни частоти кадрів у відео, а також можливістю роботи XAVC та DVCPRO HD, а також імпорт MXF.

Редакції Pinnacle Studio 19:

Pinnacle Studio 19 Ultimate. Зображення та плани у відеороликах будуть виглядати чудово з будь-якого ракурсу завдяки потужному оновленому функціоналу Pinnacle Studio 19 Ultimate. Новий редактор підтримує одночасну роботу з відеорядами із шести камер та двома додатковими звуковими доріжками, а також дозволяє автоматично синхронізувати звук за допомогою функції Audio Syncing. Новий інструмент Audio Ducking допоможе приглушити фоновий звук, щоб виділити діалоги або мовленнєвий супровід відео. Реалізація проекту будь-якої складності стане простою завдяки підтримці 64-бітових обчислень, оптимізації під процесори Intel Core i7 шостого покоління, можливості покадрового редагування відео 4К з необмеженою кількістю доріжок, підтримці форматів 3D, HD та відео з частотою кадрів (VFR), а також можливості роботи з безліччю різних форматів, включаючи нові XAVC, DVCPRO HD (декодування) і MXF (імпорт). Новий редактор Pinnacle Studio 19 Ultimate пропонує більше 2000 спеціальних ефектів, переходів і титрів, додаткові ефекти NewBlue, у тому числі нові Video Essentials IV, що гарантує створення ефектних відеороликів для демонстрації в Інтернеті, на різних пристроях або розповсюдження на дисках.

>

Pinnacle Studio 19 Plus. Новий редактор Pinnacle Studio 19 Plus підтримує одночасну роботу над відеорядами із чотирьох камер: монтаж, додавання переходів, синхронізацію звукової доріжки за допомогою функції Audio Syncing. Новий інструмент Audio Ducking дозволить створювати звуковий супровід професійної якості. Підтримка 64-бітових обчислень, оптимізація під процесори Intel Core i7 шостого покоління, покращені технології обробки та відтворення відео HD значно прискорять роботу над проектами будь-якої складності. Pinnacle Studio 19 Plus дозволяє працювати з 24 доріжками, захоплювати відео з екрану в реальному часі (Live Screen Capture), включає понад 1800 спеціальних ефектів, титрів та шаблонів, що забезпечить створення якісних відеороликів. Проекти можна розповсюджувати у форматах HD або 3D через Facebook, YouTube чи Vimeo, зберігати у форматах для новітніх електронних пристроїв, а також записувати на оптичні диски за допомогою утиліти Pinnacle MyDVD®.

Pinnacle Studio 19. Новий редактор Pinnacle Studio 19 дозволяє одночасно редагувати відеоряд із двох камер та автоматично синхронізувати звук за допомогою функції Audio Syncing. Підтримка 64-бітових обчислень, оптимізація під процесори Intel Core i7 шостого покоління покращені технології обробки та відтворення відео HD дозволять побачити результат роботи значно швидше. Режим SmartMovie дозволить новачкам швидко розпочати роботу над проектами, перейшовши з часом до редагування у звичайному режимі шкали з шістьма доріжками. Понад 1500 спеціальних двовимірних та тривимірних спеціальних ефектів, а також бібліотека музичних фрагментів ScoreFitter зроблять кожен проект унікальним. Створені відеоролики можна завантажувати безпосередньо на Facebook, YouTube або Vimeo, зберігати у форматах для новітніх електронних пристроїв, а також записувати на диски за допомогою утиліти Pinnacle MyDVD®.

Інші новини

Найкраща ціна