+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Реліз нового потужного редактора для роботи з відео Pinnacle Studio™ 18

Усі редакції пропонують вбудовану підтримку 64-бітових обчислювальних платформ і містять безліч покращень та оптимізації для ще більш ефективного редагування відео на комп'ютері.

До оновленої лінійки продуктів Pinnacle Studio 18 входять три рішення для проектів різної складності:

Pinnacle Studio 18. Pinnacle Studio 18 пропонує більш продуктивне та більш чуйне середовище створення відео. Підтримка 64-бітних платформ дозволяє Pinnacle Studio 18 повністю задіяти обчислювальні можливості та всю доступну оперативну пам'ять комп'ютера для прискорення рендерингу проекту з кількома доріжками, більш плавними операціями з файлами та іншими діями. Імпорт та редагування роликів можна оперативно здійснювати безпосередньо у вбудованому органайзері медіафайлів. За допомогою утиліти SmartMovie можна створити відео за кілька хвилин або вибрати повноцінний нелінійний монтаж на часовій шкалі із шістьма доріжками. Понад 1500 двовимірних та тривимірних спецефектів та 17 музичних треків від Triple Scoop Music (не вимагають ліцензійних відрахувань) зроблять відеоролики ще привабливішими. Вбудована підтримка хмарного сховища та сумісність із пакетом Pinnacle Studio for iPad дозволить створювати відеоролики будь-де. Для поширення готового відео можна скористатися соціальними мережами та пристроями, що підтримуються, включаючи Facebook, YouTube, Vimeo, iPad, Apple TV і Xbox.

Pinnacle Studio 18 Plus. Редакція Pinnacle Studio 18 Plus пропонує більш потужний інструментарій нелінійного відеомонтажу, порівняно зі стандартною Pinnacle Studio 18. Функція Live Screen Capture дозволяє записувати відеоряд безпосередньо з екрана комп'ютера, включаючи системні звуки та аудіоряд з мікрофона, щоб отримати динамічний контент, який може бути використаний в кіно або демонстраційних роликах. Вбудована бібліотека медіафайлів допоможе зручно організувати та забезпечити спеціальними позначками всі мультимедійні файли. Покадровий монтаж з підтримкою 24 доріжок уможливить створення дійсно захоплюючих роликів. Додатковий лоск відеопроектам додадуть понад 1800 двовимірних і тривимірних спеціальних ефектів, титри та шаблони, а також 17 ліцензійних відрахувань, що не вимагають, музичних треків від Triple Scoop Music.

Pinnacle Studio 18 Ultimate. Найпотужніша редакція Pinnacle Studio 18 Ultimate дозволить працювати з відеопроектами будь-якої складності. Максимальна редакція Pinnacle Studio 18 Ultimate заснована на 64-бітній архітектурі, що дозволяє створювати приголомшливі ролики у форматі надвисокої роздільної здатності завдяки технології інтелектуального конвертування 4K Ultra HD Smart Encoding та підтримки відеокамер формату XAVC S. Функція Live Screen Capture дозволяє записувати відеоряд безпосередньо з екрана комп'ютера. Робоче середовище має розширені можливості роботи із тривимірними об'єктами, підтримує необмежену кількість доріжок. Відеопроекти, створювані в даній редакції Pinnacle Studio 18, можна зробити ще більш вражаючими за допомогою більш ніж 700 пресетів та більш ніж 55 плагінів від лідера індустрії NewBlue. Для ефектного музичного супроводу можуть використовуватися 17 ліцензійних відрахувань, що не вимагають, музичних треків від Triple Scoop Music. Крім того, аудіоряд можна покращити, скориставшись утилітою iZotope Music & Speech Cleaner. Безпосередньо із програми Pinnacle Studio 18 Ultimate можна записувати готове відео на диски Blu-ray, розповсюджувати через популярні соціальні мережі або конвертувати для перегляду на сучасних гаджетах.

Інші новини