+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Реліз Nero 2016

Пакети Nero 2016 Classic та Nero 2016 Platinum забезпечують повну підтримку Windows® 10 та містять понад 20 нових чудових функцій, які пов'язані з функціями потокового відтворення, інтеграцією смартфонів, планшетів та Smart TV, а також автоматичною оптимізацією якості зображення та звуку поряд з багатьма поліпшеннями в області зручності використання та підвищенням продуктивності. Це лише один приклад того, чому Nero 2016 стане ідеальним помічником у вирішенні сучасних труднощів, пов'язаних з цифровими мультимедіа. >

Nero Streaming Player - це новий, простий у використанні програмний програвач для смартфонів та планшетів, який відтворює слайд-шоу, відеоролики та музику з мобільного пристрою безпосередньо на інтелектуальному телевізорі у вітальні. Разом з цим він служить пультом дистанційного керування, браузером та пристроєм відтворення для мультимедійного сервера Nero MediaHome. Після цього переглянутий вміст можна надіслати безпосередньо на Smart TV. Таким чином, новий додаток iOS та Android поєднує потужні функціональні можливості мультимедійного сервера на комп'ютері із зручністю перегляду на мобільних пристроях та першокласною якістю зображення великих Smart TV.

Nero 2016 Classic — цифровий помічник на будь-який випадок< /strong>

Nero 2016 Classic - це універсальне мультимедійне рішення, яке відрізняється вже відомою якістю і функціональні можливості. Нова функція редагування відео – попередній перегляд у роздільну здатність Full HD з можливістю виведення попереднього перегляду на другий монітор – ще більше полегшує роботу з цифровим вмістом. Nero - це все ще аудіо-компакт-диски. Тепер нова версія Nero Classic дозволяє імпортувати музичні відео та радіопередачі безпосередньо в аудіофайли з автоматичним налаштуванням та оптимізацією звуку. Більше того, покращена підтримка обладнання для копіювання та конвертації відео та аудіо доповнена підтримкою найпопулярніших мобільних пристроїв, які можна вибрати у списку та більше не переживати за підтримку форматів та параметрів. Це гарантує оптимальну якість мультимедіа під час відтворення, потокової передачі, редагування або публікації на кожному пристрої.

Nero 2016 Platinum — висококласний цифровий помічник

Nero 2016 Platinum містить ще більше покращень. Крім всіх функцій пакету Nero 2016 Classic, Nero 2016 Platinum надає додаткові високорівневі функціональні можливості для тих, хто висуває більш комплексні вимоги до цифрового способу життя. Нещодавно доданий засіб запису музики stashimi дозволяє безкоштовно створити власну колекцію музики, використовуючи функцію списку побажань для пошуку та запису MP3 з більш ніж 100 000 веб-радіостанцій. Користувачі телевізорів, комп'ютерів, смартфонів та відеокамер, що підтримують 4K та UHD, також скористаються перевагами вбудованої підтримки 4K, що забезпечує найвищу якість на всіх рівнях. Редагування відео 4K, слайд-шоу 4K та відтворення 4K забезпечують максимальну якість контенту, який можна переглядати прямо у себе у вітальні. Більше того, сотні професійних відеоефектів, а також шаблони компонування та меню на будь-який випадок роблять версію Platinum ідеальним вкладенням коштів.

Додаткові нові функціональні можливості в Nero 2016:

  • Простий запуск та огляд програм з новим масштабованим Nero Launcher.
  • Створюйте та друкуйте професійно розроблені обкладинки, вкладки та етикетки дисків за допомогою вбудованого засобу Nero CoverDesigner, включаючи величезну кількість нових шаблонів компонування та друку .
  • Nero MediaHome для спеціальної бібліотеки мультимедіа, яку можна взяти із собою; безпечна передача вашої колекції мультимедіа, включаючи всі метадані, дані розпізнавання облич та геотеги на щойно встановлені комп'ютери.
  • Колекція програм для мобільних пристроїв
  • Різні Додатки iOS та Android розкривають нові захоплюючі та цікаві способи застосування Nero 2016.
  • Новинка! Nero Streaming Player: передача потокових мультимедіа зі смартфона або планшета і назад.
  • Nero AirBurn: пропалення зі смартфона або планшета через Wi-Fi безпосередньо на ПК.
  • Додатки Nero Manual: поради експертів з професійного використання продуктів Nero.
  • Синхронізація Nero MediaHome через Wi-Fi: передача мультимедіа між комп'ютером і мобільними пристроями через Wi-Fi.

 

Інші новини