+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Реліз Microsoft Office 2016

У Office 2016 для ПК під керуванням операційної системи Windows увійшли найновіші версії таких офісних програм, як Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote, Project, Visio та Access

Програми Office 2016 роблять спільну роботу ефективнішою, дозволяючи вирішувати повсякденні завдання набагато швидше. : кожен учасник проекту спостерігає за тим, які зміни відбуваються в тій чи іншій частині документа, і хто з колег їх вносить. , мобільності, ІТ-контролю та розробки. Клієнт нового покоління для Windows і Mac дасть користувачам ще більше можливості надійної синхронізації, а також дозволить працювати з файлами більшого розміру та збільшеним обсягом пам'яті.

 • Працює для вас
 • Office 2016 пропонує технології, що дозволяють працювати ще швидше та ефективніше.

  • Outlook 2016 - це розумний поштовий клієнт з функціями швидкого пошуку та автоматичного видалення листів низького пріоритету. Сервіс також має доступ до документів, що зберігаються у хмарі.
  • Tell Me («Помічник») швидко знайде потрібну функцію або команду в Office 2016. Функція Smart Lookup («Інтелектуальний пошук») ), у свою чергу, допоможе знайти необхідну інформацію в інтернеті та внесе її в документ.
  • Excel 2016 містить інтегровані функції Power BI, а також нові варіанти діаграм для ще більш чіткої візуалізації даних.
  • Список найчастіше використовуваних файлів допоможе користувачам продовжити роботу з документами на будь-якому пристрої, з того моменту, на якому вони зупинилися. Ця функція доступна як на десктопній версії Office, так і на Office Online та мобільному додатку Office Mobile.

  Інші новини