+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Реліз Lightroom 4

Представляємо вам Adobe Photoshop Lightroom 4 для Mac OS та Windows. Lightroom — незамінне рішення для роботи з цифровими фотографіями: за допомогою продукту як любителі, так і професійні фотографи можуть швидко імпортувати і обробляти зображення, показувати результат, а також керувати бібліотекою фотографій. Нові можливості Lightroom 4 включають вдосконалену технологію високоякісної обробки тіней та яскравих ділянок зображень, інструмент для створення фотоальбомів, додаткові функції налаштування, а також вдосконалену підтримку відео. Бета-версія продукту була вперше випущена у січні 2012 року.

Нові можливості Lightroom 4

Lightroom 4 — це велике оновлення продукту з принципово новими можливостями та технологіями. Нові можливості налаштування зображення дозволяють максимально вигідно використовувати можливості фотоапарата, щоб відтворити виразні темні та світлі ділянки на фотографіях. Покращені можливості налаштування, а також нові інструменти роботи із зображенням дозволяють динамічно регулювати експозицію і контраст. Крім того, у Lightroom 4 присутні функції покращення окремих частин зображення — наприклад, видалення шумів та муару за допомогою інструментів Noise Reduction та Moire, а також управління балансом білого (White Balance)

Lightroom 4 надає фотографам набір інструментів для створення вражаючих інтерактивних фотоальбомів за допомогою безлічі легких у використанні шаблонів. Тепер фотоальбоми можна створювати безпосередньо з нового модуля Book. Інший новий інтуїтивний модуль Map відображає зображення, що мають дані про місце, де було зроблено фотографію, дозволяє відзначити локацію для фотографії, присвоїти локаціям певні теги, а також вибирати потрібну локацію зі збережених.

Крім того, вбудована підтримка відео дозволяє фотографам програвати відеоролики, а також вирізувати та витягувати потрібні ділянки з відеокліпів, знятих за допомогою дзеркальних фотоапаратів, «мильниць» та смартфонів. До відеозаписів можна застосувати спеціально розроблені налаштування, а також значну кількість стандартних ефектів LIghtroom. Оброблені відеокліпи можна зберегти у вигляді файлу H.264, а також завантажити у Facebook або Flickr. і переконатися, що зображення виглядатимуть так, як потрібно. Крім того, тепер користувачі можуть надсилати фотографії електронною поштою безпосередньо з Lightroom за наявності будь-якого облікового поштового запису.

 

Ціни та доступність

< Adobe Photoshop Lightroom 4 для Mac і Windows буде доступний з 15 березня 2012 року. Мінімальні системні вимоги Lightroom для користувачів Mac включають операційну систему Mac OS X 10.6.8/10.7 та багатоядерний процесор Intel. Мінімальні системні вимоги для Windows-систем включають операційну систему Microsoft Windows Vista із встановленим Service Pack 2 або Windows 7 із встановленим Service Pack 1, процесор Intel Pentium 4 або AMD Athlon 64, 2 Гб оперативної пам'яті та екран з роздільною здатністю не менше 1024x768. p>

Інші новини

Найкраща ціна