+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Реліз ESET Smart Security 9 та ESET NOD32 Antivirus 9

Головною новинкою, реалізованою в комплексному рішенні ESET Smart Security 9, став Захист банківських транзакцій та онлайн-платежів. Також дев'ята версія рішень має оновлений графічний інтерфейс, який робить налаштування продуктів ще простішим і зручнішим. У цьому споживання системних ресурсів зазвичай залишається мінімальним. Окрім цього, дев'ята версія рішень повністю сумісна з новою операційною системою від Microsoft - Windows 10. Основною технологічною новинкою для захисту користувачів від сучасних Інтернет-загроз, реалізованої в комплексному рішенні ESET Smart Security 9, є захист онлайн-платежів. Ця функція забезпечує безпека при здійсненні фінансових транзакцій в Інтернет-мережі, автоматично визначаючи відвідування ресурсів онлайн-банкінгу та платіжних систем. атак, вкладених у цей сервіс.

Окрім цього, продукт ESET Smart Security 9 має такі переваги:

  • Захист від ботнетів — забезпечує захист від загроз виду ботнет, запобігаючи тим самим розсилання спаму та здійснення мережевих атак з твого комп'ютера.
  • Захист від експлойтів — потужний захист від шкідливих програм, прихованих від традиційних методів виявлення. Виявляє та запобігає спробам використання вразливостей популярних програм, таких як веб-браузери, PDF редактори, поштові клієнти, програми MS Office та Java.
  • Захист уразливостей мережного протоколу — розширює можливості персонального брандмауера та підвищує рівень виявлення поширених уразливостей та атак на мережевому рівні.


Дев'ята версія продуктів ESET вже отримала позитивні відгуки від бета-тестувальників , і навіть високі оцінки за підсумками досліджень різних лабораторій. Таким чином, можна сміливо сказати, що ESET Smart Security 9 та ESET NOD32 Antivirus 9 продовжують добру традицію та забезпечують надійний та потужний захист від відомих та нових загроз, споживаючи при цьому мінімальну кількість системних ресурсів та дозволяючи тим самим користувачам повною мірою насолоджуватися всіма перевагами Інтернет-мережі.

Інші новини