+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Реліз ESET Smart Security 8 та ESET NOD32 Antivirus 8

У восьмій версії рішень ESET реалізовано нову технологію, яка дозволяє виявляти та протистояти ботнетам, а також забезпечувати захист комп'ютерів від загроз, які для атаки використовують «0-денні» експлойти.

Восьма версія продуктів ESET NOD32 Antivirus і ESET Smart Security має наступні новинки:

Захист від експлойтів — надає потужний захист від шкідливих програм, які використовують уразливості популярних програм, таких як веб-браузери, PDF редактори, поштові клієнти, програми MS Office і Java. виявити віддалений доступ троянських програм або експлойтів.

Інші переваги флагманських рішень ESET для домашніх користувачів:

  • Розширений персональний брандмауер (тільки в ESET Smart Security) — запобігає несанкціонованому доступу до комп'ютера та несанкціонованому використанню персональних даних.
  • Антизворот (тільки в ESET Smart Security) — за допомогою онлайн порталу my.eset.com здійснює пошук вкраденого пристрою, підвищує шанс знайти та повернути втрачений ноутбук, а також зберегти контроль над даними. Дозволяє визначити місцезнаходження втраченого пристрою, переглядати фотографії, зроблені за допомогою вбудованої веб-камери, і надсилати односторонні повідомлення на вкрадений ноутбук. контенту профілю в соціальній мережі Facebook та мікроблогів Twitter.
  • Висока продуктивність роботи при мінімальному споживанні системних ресурсів.

Інші новини

Найкраща ціна