+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Реліз Drive Copy 15 Professional

Продукт пропонує широкі можливості міграції, клонування та віртуалізації системи, а також базові засоби резервного копіювання та відновлення.

Drive Copy 15 Professional включає всі останні інновації в області міграції ОС Windows та даних. Застосування комплексних фільтрів даних, а також онлайн-технологій обробки даних дозволяє перенести працюючу систему (без додаткового налаштування та переустановки програмного забезпечення) на базі ОС Windows c жорсткого диска на швидший твердотільний накопичувач SSD меншої ємності, розповіли в компанії.

Drive Copy допоможе перенести систему з фізичного обладнання у віртуальне оточення таких гіпервізорів, як VMware Workstation, Virtual Box або MS Hyper-V. Завдяки функції «Підключення віртуального диска» можна швидко та легко змінювати параметри віртуальних дисків або копіювати дані між фізичними та віртуальними. середовищем.

Drive Copy створює точний клон існуючого жорсткого диска або окремих розділів. На відміну від простого копіювання даних, Drive Copy 15 Professional дозволяє клонувати всю інформацію на диску, включаючи стандартний завантажувальний код та інші системні структури, повністю зберігаючи тим самим працездатність копійованої ОС на цільовому диску.

Аварійний носій Paragon створений для виправлення проблем завантаження, відновлення системи із резервного образу або копіювання даних із пошкоджених пристроїв зберігання. Новий "Майстер створення аварійного диска 3.0" вбудований в інсталяційний пакет продукту. За допомогою нього можна підготувати завантажувальне середовище на базі Linux або WinPE на USB-носії або ISO-образі.

Інші новини