+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Реліз Direct Oracle Access 4.1.3

Функції Direct Oracle Access:

  • Легке розгортання. Додаток Direct Oracle Access не потребує проміжного ПЗ, як BDE або ODBC, йому просто необхідний Oracle SQL Net або Net8.
  • Підтримка Oracle. Велика частина коду PL/SQL code у базах даних Oracle програмується пакетами. Direct Oracle Access надає компонент TOraclePackage, який дозволяє легко називати пакетні програмні елементи, без детального опису самих елементів і їх параметрів. У Direct Oracle Access включено Майстер Пакетів, який може створювати класи для капсулювання програмних елементів та запису типів, визначених у пакетах.
  • TOracleDataSet. Компонент набору даних у Direct Oracle Access підтримує фіксацію записів, оновлення записів, створені сервером величини та створення автоматичної послідовності величин Oracle. Відносини Майстер/деталь можуть бути встановлені автоматично, якщо між майстер-таблицею та детальною. TOracleDataSet може використовувати більшу частину інформації з словника Oracle, коли він запущений. Обмеження Сервера можуть бути перевірені на клієнтській машині, а повідомлення про помилки обмежень можна рахувати з таблиці повідомлень. Маски формату, інтервальні величини та величини за замовчуванням також можуть бути зчитані зі словника. Це дозволяє вам створювати програми з мінімальною кількістю «інформації про базу даних», вбудованою у файл, що виконується, динамічно пристосовуючи зміни до бази даних, навіть не перекомпілюючи її.
  • Модуль "Запит по Шаблону". У компоненті TOracleDataSet є модуль "Запит по шаблону", який дає вам можливість включати QBE Форми у додаток без додаткового програмування, та без додаткових компонентів та контролерів. QBE запити виконуються на Oracle Сервері, тому робота буде оптимальною, а мережевий трафік мінімальним.
  • Oracle Monitor. Щоб стежити за активністю програм Direct Oracle Access, ви можете використовувати утиліту Oracle Monitor. Він відображає SQL, змінні, тимчасові мітки, час, мережну статистику, статистику бази даних і план виконання запитів по кожному активному елементу. Це може допомогти при пошуку елементів, які гальмують роботу, при налаштуванні, і для вирішення помилок програми.

 

Інші новини