+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Реліз AutoCAD 2016

AutoCAD 2016 включає безліч нових функцій, що прискорюють процес 2D- та 3D-проектування, випуску документації та спільної роботи, і в той же час розширює можливості для набуття практично будь-яких геометричних форм. Крім того, користувачі можуть безпечно ділитися результатами своєї роботи за допомогою технології TrustedDWG™, унікального та найбільш надійного на сьогоднішній день способу зберігання та обміну проектними даними.

Поліпшена візуалізація. Оновлення, пов'язані з відображенням креслень AutoCAD 2016, радикально підвищують точність зображення на екрані, покращують читабельність креслень. Це означає, що замість сегментів ламаних ліній («драбинка») на екрані відображаються плавні криві та кола. AutoCAD тепер використовує всі можливості новітніх відеокарт, що дозволяє швидше отримувати більш багату та насичену візуалізацію. Завдяки розширеному попередньому перегляду (Command Preview) користувачам легше представити результат своєї роботи, тому до команди «Скасувати» можна буде вдаватися рідше.
Інші покращення:

  • AutoCAD 2016 дозволяє отримувати покращені PDF. Маючи значно менші розміри, вони мають колишню візуальну цілісність. Тепер PDF-файли підтримують функцію пошуку, зберігають гіперпосилання та можуть бути швидше прикріплені до креслень.
  • Інструмент Improved Smart Dimensioning автоматично створює відповідні виміри, ґрунтуючись на типі вибраного об'єкта. Завдяки цьому робити виміри на основі контексту креслення стає простіше. випуску документації.

Доступність. Продукти AutoCAD 2016, у тому числі російськомовні версії, вже доступні для придбання. Користувачі можуть вибрати різні варіанти ліцензування: безстрокову ліцензію з підпискою (Maintenance Subscription) або без неї або тимчасову ліцензію зі щоквартальною або щорічною оплатою. Окрім гнучкості оплати користувачі тимчасової ліцензії також отримують доступ до найновіших оновлень та випусків, індивідуальну технічну підтримку та першочергову підтримку у форумах.

Інші новини