+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Реліз Altium Designer 16

Апдейт розширює платформу Altium Designer, включаючи низку нових функцій, що дозволяють підвищити продуктивність проектування та вийти на новий рівень автоматизації, що дозволить інженерам створювати складні проекти швидше та без помилок.

Як уже було зазначено , рівень складності проектів створення електронних пристроїв зростає. У зв'язку з цим інженерам часто ставиться нелегка задача щодо дотримання нових вимог до роботи, яку необхідно представити в стислі терміни і без втрати якості. більш складні завдання за менший час, використовуючи наступні інструменти:

  • Система підбору альтернативних компонентів дозволяє інженерам повністю контролювати процес підбору компонентів, враховуючи можливі варіанти заміни для подальшого виробництва.
  • Візуальні межі електричних зазорів дозволяє конструкторам у режимі реального часу визначати можливості та наслідки обраного варіанта маршрутизації ланцюгів між об'єктами топології на друкованій платі.
  • Система розміщення компонентів дозволяє створювати найбільш оптимальні та ефективні схеми розташування компонентів.
  • Колірна синхронізація ланцюгів дозволяє фарбувати ланцюги різних електричних інтерфейсів для легкого та швидкого читання схеми та друкованої плати.
  • Оптимізований редактор правил проектування дозволяє користувачеві створювати правила та керувати пріоритетами між завдяки вдосконаленим наборам запитів правил проектування.
  • 3D STEP Model Generation Wizard (майстер створення 3D STEP-моделей) дозволяє створювати максимально реалістичні 3D-моделі електронних компонентів стандарту IPC.

Інші новини

Найкраща ціна