+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Реліз 14-ї версії Drive Backup Server

З Drive Backup 14 Server немає необхідності впровадження складної мережної інфраструктури. Комплексний підхід до відновлення даних, передові технології, високий рівень сумісності, максимальна ефективність та кваліфікована клієнтська підтримка роблять продукт найбільш зручним та комерційно вигідним рішенням захисту та міграції даних для забезпечення безперервності бізнес-процесів.

Drive Backup 14 Server поєднує останні розробки в галузі створення резервних копій ОС та даних, включає унікальні комплексні середовища відновлення на основі Linux/DOS та WinPE, а також містить ексклюзивні технології віртуалізації та міграції фізичних та віртуальних середовищ на різні апаратні платформи.

Основні функції Drive Backup 14 Server:

  • Безагентний захист гостьових машин Hyper-V: не потрібний агент на цільовій віртуальній машині для створення знімка файлової системи на певний момент часу зі збереженням конфігурації, операційної системи та додатків.
  • Новий формат зберігання архівів у вигляді віртуальних дисків є оптимальним для віртуальних та фізичних машин: технологія архівування ефективна для створення інкрементних резервних копій, дедуплікації та синхронізації даних дозволяє без проблем працювати з будь-якими віртуальними контейнерами.
  • Всі види міграції в режимі онлайн (P2V, V2V, V2P, P2P). >Підтримка завантажувальної Архівної капсули Paragon на GPT/uEFI: на базі WinPE для запуску комп'ютера у разі збою.
  • Можливість копіювання та відновлення на диск з іншим розміром сектора, наприклад, із сектора розміром 512 байт на сектор розміром 4 кілобайта.
  • Повна підтримка Windows 8.1/2012R2.
     

Інші новини

Найкраща ціна