+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Red Hat випустила нову версію корпоративної платформи контейнерних програм на основі технології Kubernetes.

Red Hat випустила Red Hat OpenShift Container Platform 3.7, нову версію корпоративної платформи контейнерних програм на основі технології Kubernetes. В умовах зростання складності додатків та хмарної несумісності програмних систем, рішення Red Hat забезпечує їх ефективну побудову та супровід на основі сервісів, розгорнутих у загальнодоступних хмарах та на власних обчислювальних потужностях підприємства.

Нова версія провідної корпоративної Kubernetes-платформи включає вбудовану інтеграцію з сервісними брокерами Amazon Web Services (AWS), які дозволяють розробникам пов'язувати сервіси через AWS та локальні ресурси для створення сучасних програм, надаючи основу для послідовного розвитку бізнесу, побудовану на відкритих стандартах,

Хмарно-орієнтовані корпоративні програми можуть будуватися на основі сервісів, розгорнутих як в корпоративних дата-центрах, так і на загальнодоступних хмарних платформах. Відповідно до звіту компанії 451 Research, при реалізації хмарної стратегії понад 60% підприємств використовують два і більше хмарні середовища: приватні хмари на основі корпоративних ЦОД, приватні хмари на потужностях хостинг-провайдера та загальнодоступні хмарні платформи одразу кількох постачальників послуг.

Сучасні програми, що вирішують завдання цифрової трансформації, все частіше залежать від комбінації слабопов'язаних компонентів і мікросервісів, що ускладнює забезпечення злагодженої роботи при використанні хмарних платформ різних типів і постачальників послуг. Red Hat OpenShift Container Platform 3.7 допомагає впоратися з цією проблемою.

Red Hat OpenShift Container Platform об'єднує завдання розробки додатків та експлуатації ІТ-систем, пропонуючи універсальну платформу для узгодженого побудови, розгортання та супроводу додатків у гібридних хмарних інфраструктурах. Це дозволяє організації отримати значні вигоди за рахунок прискорення циклу розробки та підвищення ефективності при доставці сучасних та традиційних програм.

Платформа Red Hat базується на інноваціях з відкритим кодом та галузевих стандартах, таких як Red Hat Enterprise Linux та Kubernetes, та користується високою довірою багатьох компаній у всьому світі.

Сучасні програми широко використовують компоненти та сервіси, розгорнуті як у корпоративному ЦОД, так і на сторонніх хмарних ресурсах. У цих умовах здатність ефективно та злагоджено поєднувати всі складові програми відіграє ключову роль у впровадженні бізнес-інновацій. Red Hat OpenShift Container Platform 3.7 пропонує для вирішення цього завдання каталог сервісів OpenShift Service Catalog, що дозволяє підключати будь-який додаток на платформі OpenShift до широкого спектру сервісів, розгорнутих локально або в хмарі.

OpenShift Service Catalog дає користувачам можливість одночасно виконувати пошук, підготовку та прив'язку сервісів до програм OpenShift, а адміністраторам - надавати кінцевим користувачам нові сервіси більш безпечно та систематизовано. В результаті розробники можуть створювати та використовувати сервіси, не вникаючи в подробиці їх реалізації, та повністю фокусуватися на вирішенні прикладних завдань під час створення бізнес-інновацій.

До складу Red Hat OpenShift Container Platform 3.7 також входить брокер шаблонів OpenShift Template Broker, що дозволяє легко створювати сервіси на основі шаблонів OpenShift Template та робити їх доступними розробникам додатків OpenShift. Шаблон OpenShift Template є список об'єктів OpenShift, який можна реалізувати із зазначеними параметрами, що значно спрощує розгортання повторно використовуваних програм, зібраних із мікросервісів.

Red Hat OpenShift Container Platform 3.7 також включає брокер OpenShift Ansible Broker, призначений для підготовки сервісів і управління ними в каталозі OpenShift Service Catalog із застосуванням засобів автоматизації Ansible. Використовуючи брокер Ansible, користувачі можуть формувати комплексні сервіси, що включають компоненти, що функціонують як на платформі OpenShift, так і за її межами, що значно спрощує автоматизацію складних технологічних процесів, в яких задіяні додатки і сервіси, розгорнуті локально і в хмарі. >

Service Catalog на платформі OpenShift Container Platform дозволяє отримати доступ до технологій Red Hat для гібридних хмарних середовищ, таких як Red Hat OpenShift Application Runtimes – набір компонентів, що підтримуються, значно знижують поріг входження при побудові та розгортанні хмарно-орієнтованих додатків (в даний момент знаходиться в стадії бета-версії), а також Red Hat Container-Native Storage 3.6 – програмна СХД корпоративного рівня на основі Red Hat Gluster Storage, призначена для зберігання контейнерів у ЦОД та у хмарі.

Анонсувавши інтеграцію з сервісами Amazon Web Services (AWS) на Red Hat Summit 2017, Red Hat реалізувала доступ до них безпосередньо з Red Hat OpenShift Container Platform, дозволивши користувачам AWS конфігурувати та розгортати ці сервіси засобами OpenShift, а також забезпечивши централізовану підтримку рівня.

На момент випуску нової версії через Red Hat OpenShift Container Platform 3.7 доступні такі сервіси AWS: Amazon Simple Queue Service (SQS), Amazon Relational Database Services (RDS), Amazon Route 53, Amazon Simple Storage Services (S3), Amazon Simple Notification Service (SNS), Amazon ElastiCache, Amazon Redshift, Amazon DynamoDB, Amazon Elastic MapReduce (EMR).

Red Hat OpenShift Container Platform 3.7 також пропонує ряд функцій для підвищення безпеки та зручності роботи. Серед них: Модуль Network Policy – ​​переведений з версії Technology Preview в ранг компонента, що повністю підтримується, і дозволяє адміністратору проекту застосовувати мережеві правила та політики до вхідного трафіку заданого блоку контейнерів (OpenShift pod); Новий модуль Prometheus (Tech Preview) – реалізує функції системи моніторингу та оповіщення в рамках платформи Red Hat OpenShift Container Platform 3.7 та побудований на основі проекту CNCF.

Інші новини

Найкраща ціна